اخبار > رشد ۲.۵ برابری واگذاری زمین صنعتی در شهركهاي صنعتي قزوین
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

رشد ۲.۵ برابری واگذاری زمین صنعتی در شهركهاي صنعتي قزوین

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲.۵ برابر رشد پیدا کرده است.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، " حميدررضا خانپور"  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۱۹۵ هکتار زمین آماده سازی شده و دارای زیرساخت از ابتدای سال جاری تاکنون به متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین واگذار شده است.

وي افزود: بیشتر زمین های واگذار شده مربوط به شهرک های صنعتی کاسپین، کاسپین ۲ (آبیک)، لیا و خرمدشت بوده است.

رئيس هيئت مديره شركت شهركهاي صنعتي استان با بیان اینکه رشد ۲.۵ برابری زمین در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین نشان از رونق سرمایه گذاری صنعتی در استان قزوین دارد، اظهار داشت: استقبال سرمایه گذاران موجب شده تا سال های گذشته فازهای توسعه در برخی شهرک های صنعتی استان مانند لیا و کاسپین اجرا شوند.

این مسئول با اشاره به جذب ۷۶ سرمایه گذار در شهرک های صنعتی استان قزوین در سال جاری، گفت: در کنار رشد ۲.۵ برابری واگذاری زمین در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین، جذب سرمایه گذار در شهرک ها نیز امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۵ درصد افزایش یافته است.

تاريخ: 1398/08/21  | ساعت: ٠٦:١٠ | شناسه: ٨٢٤٧ | تعداد نمايش: 67

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج