اخبار > جذب 74 سرمایه گذار در شهرک‌های صنعتی قزوین
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

جذب 74 سرمایه گذار در شهرک‌های صنعتی قزوین

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: 74 سرمایه گذار جدید از ابتدای سال جاری تاکنون در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین جذب شدند.

 

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: 74 سرمایه گذار جدید از ابتدای سال جاری تاکنون در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین جذب شدند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، " حميدرضا خانپور " با اعلام اين مطلب اظهار داشت: در مجموع ۱۹۴ هکتار زمین در شهرک ها و نواحی مختلف صنعتی استان به این سرمایه گذاران واگذار شده است.

وي  میزان سرمایه گذاری پیش بینی شده این تعداد سرمایه گذار در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین را ۱۱ هزار میلیارد اعلام کرد و گفت: با ساخت و بهره برداری از واحدهای تولیدی مربوط به این سرمایه گذاران برای ۲هزار و ۶۰۰ نفر به طور مستقیم اشتغالزایی می شود.

این مسئول گفت: شهرک های صنعتی خرمدشت، کاسپین یک و ۲ و لیا به ترتیب بیشترین جذب سرمایه گذاری در سال جاری به خود اختصاص داده اند.

خانپور اظهار داشت: در سال رونق تولید همه تلاش خود را برای جذب سرمایه گذار و همچنین حمایت از سرمایه گذاران فعلی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین به کار گرفته ایم.

گفتني است در  حال حاضر يك هزار و 505 قرارداد با متقاضيان سرمايه گذاري در شهركها و نواحي صنعتي استان منعقد شده كه از اين تعداد 918 واحد با سرمايه گذاري 27 هزار ميليارد ريال به بهره برداري رسيده كه زمينه اشتغال پايدار 27 هزار نفر را فراهم كرده است.

تاريخ: 1398/08/02  | ساعت: ٠٩:٠٣ | شناسه: ٨٠٧٦ | تعداد نمايش: 59

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج