اخبار > حضور فعال 140 واحد تولیدی و صنعتي شهرک‌های صنعتی قزوین در نمایشگاههاي داخلی و خارجی
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

حضور فعال 140 واحد تولیدی و صنعتي شهرک‌های صنعتی قزوین در نمایشگاههاي داخلی و خارجی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در 6 ماهه امسال با کمک این شرکت و به‌منظور توسعه بازار و کمک به رونق تولید، واحدهای صنعتي و خدماتي در 26 نمایشگاه‌های داخلی و خارجی حضور پیدا کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، "حمیدرضا خانپور"  با اعلام اين مطلب اظهار کرد: حضور واحدهای تولیدی در نمایشگاه‌های تخصصی داخلی و خارجی با هدف کمک به توسعه بازار صنایع کوچک و متوسط استان، معرفی کالاها و خدمات جدید شرکت ها، ايجاد پيوند و زمينه هاي همكاري هاي آتي چون مشاركت ، سرمايه گذاري ، انتقال تكنولوژي ميان واحدهاي توليدي و فراهم نمودن زمینه‌های فروش محصولات تولیدی و شناسایی بازارهای هدف انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در 6 ماهه امسال با کمک این شرکت و به‌منظور توسعه بازار و کمک به رونق تولید، 140 واحدهای صنعتي و خدماتي در 26 نمایشگاه‌های داخلی و خارجی حضور پیدا کرده‌اند.

 از 26 نمایشگاه داخلی و خارجی، بيش از 140 واحد توليدي و صنعتي مستقر در شهركها و نواحي صنعتي در 19 نمایشگاه داخلی و 7 نمایشگاه خارجی حضور داشتند كه در کشورهای اسپانيا، تركيه، چين، امارات، عراق و سوريه برگزار شده بود.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان ادامه داد: در شش ماهه دوم سالجاري اين روند ادامه خواهد دارد و  اين شركت اعزام واحدهاي توليدي را به حدوداً 30 نمايشگاه داخلي و 10 نمايشگاه خارجي در دستور كار خود قرارداده است.

خانپور تصريح كرد: در طول  هشت سال گذشته و با همت شركت شهركهاي صنعتي استان، يك هزار و 128 واحد توليدي، صنعتي، صنفي و خدماتي در بيش از 215 نمایشگاه داخلی و خارجی حضور فعال داشتند.

اين مسئول با اشاره به حمايتهاي اين شركت از واحدهاي توليدي گفت:  در این راستا شرکت شهرکهای صنعتی استان ۵۰ درصد هزینه های حضور واحدهای توليدي در نمایشگاههای  داخلي و خارجی را از سقف 10 میلیون ریال تا 100 ميليون ريال به عنوان تشویق و جذب واحدهای توليدي برای حضور در نمایشگاههاي داخلي و خارجي و کمک به توسعه بازار آنها پرداخت می کند.

تاريخ: 1398/07/20  | ساعت: ٠٦:٢٧ | شناسه: ٧٨٩٣ | تعداد نمايش: 25

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج