اخبار > یک واحد تولیدی در شهرك صنعتي كاسپين افتتاح شد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

یک واحد تولیدی در شهرك صنعتي كاسپين افتتاح شد

بمناسبت روز ملي حمايت از صنايع كوچك با حضور معاون وزیر صنعت. معدن و تجارت و معاون صنايع كوچك سازمان صنایع کوچک و شهركهاي صنعتي ايران از یک واحد تولید رزین های سنتزی در شهرک صنعتی کاسپین بهره برداری شد.

به گزارش روابطعمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، در مراسمی با حضور مصاحب معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و سعید زرندی معاون طرح و برنامه وزارت صمت و زاهدی استاندار قزوین از یک واحد صنعتی تولید انواع رزین های سنتزی در شهرک کاسپین استان قزوین بهره برداری شد.  

این واحد در زمینی به مساحت ۳۰۶۰ مترمربع ساخته شده و برای راه اندازی آن ۱۲ میلیارد تومان سرمایه درگردش و ۱۰ میلیارد تومان سرمایه ثابت هزینه شده است.

با افتتاح این واحد که سالانه ۱۱ هزار و ۷۶۰ تن انواع رزین های سنتزی ظرفیت تولید می کند برای ۳۱ نفر شغل ایجاد شده است.

تکنولوژی ساخت، نصب و راه اندازی دستگاهها و فرآیند تولید این واحد بومی شده و توسط مدیران شرکت طراحی و اجرا شده است.

برنامه ریزی این شرکت مبتنی بر فن آوری داخلی و استفاده از مواد اولیه تولیدی داخلی است و مقرر شده محصولات نوینی را به اتکا تولیدات مواد اولیه پتروشینی تولید و وارد بازار کند.

محصولات پر مصرف بازار ایران و منطقه که مبتتی بر مواد تولیدی و زیر دستی صنایع پتروشیمی است و جایگزینی محصولات وارداتی که مصرف مفیدی در بازار ایران دارد مبتنی بر مواد اولیه بومی و تکنولوژی علمی به روز مبتتی بر توان داخلی در این شرکت تولید می شود.  

در طرح توسعه این شرکت ضمن تولید دوبرابری برای ۱۰۰ نفر شغل ایجاد خواهد شد.

تاريخ: 1398/05/25  | ساعت: ١٠:٠٦ | شناسه: ٧٢١٥ | تعداد نمايش: 31

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج