اخبار > ۴۸ میلیارد تومان در زیرساخت شهرک های صنعتی قزوین هزینه شده است
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

۴۸ میلیارد تومان در زیرساخت شهرک های صنعتی قزوین هزینه شده است

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: برای تامین زیرساختهای اساسی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین بیش از ۴۸ میلیارد تومان هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: برای تامین زیرساختهای اساسی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین بیش از ۴۸ میلیارد تومان هزینه شده است.

به گزارش روابطعمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، " حميدرضا خانپور " مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین در مراسم تجلیل و تقدیر از خبرنگاران عرصه تولید و صنعت در محل شرکت صنعت پلاست آبیار مستقر در شهرک صنعتی کاسپین گفت: تقارن روز ملی صنایع کوچک با روز تجلیل از خبرنگاران را به فال نیک میگیریم، ان شالله همیشه خبرنگاران ، اصحاب مطبوعات و رسانه همراه و همگام با صنعت و رونق تولید باشند.

وي تصريح كرد: علیرغم تحریمهای ظالمانه و ناجوانمردانه آمریکا، در استان " رونق تولید " مشهود است بطوریکه از ابتدای سال جاری بیش از 163 هکتار زمین صنعتی درقالب 39 قرارداد  به سرمایه گذاران جدید واگذار شد.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان بیان کرد: در ۵ ماهه امسال هم تعداد ۵۰ فقره قرارداد با واگذاری ۱۷۶ هکتار زمین در نواحی صنعتی استان به متقاضیان واگذار شده که این روند در مقایسه با سال های قبل با افزایش ۱۰۰ درصدی مواجه شده است.

خانپور افزود: بدون شک این موفقیت با تلاش رسانه های استان محقق شده است و امیدواریم با تداوم همکاری ها بتوانیم در جذب سرمایه گذار همچنان با سرعت عمل کنیم.

48میلیارد تومان در تامین زیرساختهای شهرک های صنعتی هزینه شده است

خانپور اظهارداشت: برای تامین زیرساخت های اساسی در نواحی و شهرک های صنعتی استان قزوین بالغ بر 48 میلیارد تومان سرمایه گذاری و هزینه شده است و با اقدامات انجام شده توانستیم جایگاه شرکت را از رده دو به رتبه یک ارتقا بخشیم که جای خرسندی دارد.

وی اضافه کرد: در سالهای قبل در ردیف ۱۰ استان صنعتی گروه دوم بودیم و امروز در زمره ۱۰ استان صنعتی کشور در رده اول قرار داریم.

خانپور بیان کرد: با تاکید مقام معظم رهبری در رونق تولید خوشبختانه سران سه قوه و نمایندگان آنها در استانها بسیار جدی هستند و با حمایت های ویژه انجام شده توانسته ایم گام های اساسی در رونق تولید برداریم که از رسانه ها انتظار داریم این فعالیت ها را منعکس کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین افزود: دستگاه قضایی، نمایندگان مجلس، استانداری، بخش های اقتصادی استان همه تلاش کرده اند تا با رفع موانع تولید برای تسهیل در امور اقدام شود.

 قابل ذكر است اين مراسم با حضور خلخالی مشاور عالی هوافضای سپاه پاسداران، عمرانی معاون قضایی دادستان کشور، زاهدی استاندار، منوچهر حبیبی معاون سیاسی امنیتی استانداری، داود محمدی و سیده حمیده زرآبادی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، قاسمی دادستان، طاهری فرماندار تاکستان، احمدپور فرماندار آبیک، خانپور مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي، مهدی بخشنده رئیس اتاق بازرگانی، مهدی عبدیان نایب رئیس اتاق، جمعی از خبرنگاران رسانه های گروهی در یکی از شرکت های تولیدی و صادراتی نمونه استان در شهرک صنعتی کاسپین قزوین برگزار شد.

اين مراسم كه به مناسبت روز ملي حمايت از صنايع كوچك و گراميداشت روز خبرنگار برگزار شده يود از خبرنگاران رسانه هاي جمعي در حوزه تولید و صادرات توسط شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين تجلیل شد.

تاريخ: 1398/05/20  | ساعت: ٠٧:٤٢ | شناسه: ٧١٠٨ | تعداد نمايش: 96

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج