اخبار > نماينده مردم قزوين در مجلس شوراي اسلامي: حمايت از توليد كننده موجب رونق صنايع مي شود
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

نماينده مردم قزوين در مجلس شوراي اسلامي: حمايت از توليد كننده موجب رونق صنايع مي شود

نماینده قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: با اعطاي مشوقها و همراهي دستگاههاي خدمات رسان رونق توليد در واحدهاي توليدي و صنعتي قابل لمس است.

نماینده قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: با اعطاي مشوقها و همراهي دستگاههاي خدمات رسان رونق توليد در واحدهاي توليدي و صنعتي قابل لمس است.

به گزارش روابطعمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، سیده حمیده زرآبادیبه همراه حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین در اولين روز از هفته گراميداشت صنايع كوچك در حاشيه بازديد از چند واحد توليدي در شهرك صنعتي ليا اظهار داشت: با توجه به تحريهاي ظالمانه بر كشورمان خوشبختانه در طول دو سال گذشته شاهد جذب سرمايه گذاران جديد داخلي و خارجي در شهركها و نواحي صنعتي استان بوديم كه اين نشان از رونق توليد دارد.

عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي با اشاره به استفاده واحدهاي صنعتي از تکنولوژی روز دنیا در صنعت گفت: صنعتگران و تولید کنندگان داخلی می توانند با دست یابی به تکنولوژی روز و استفاده از آن ضمن کاهش هزینه های تولید زمینه سودآوری بیشتر و رقابت پذیری را برای خود فراهم کنند.

در ادامه این بازدید حمیدرضا خانپور مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین با اشاره به اهمیت حضور نمایندگان مجلس در واحدهای تولیدی گفت: حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی بعنوان متولي قانون گذاري در واحدهای تولیدی و صنعتي می تواند با بررسي مسائل و مشكلات اين توليدكنندگان از نزديك آشنا شده که این کار در اصلاح قوانین و و روان سازی کارها موثر است.

خانپور یادآورشد: مهمترین مشکلات صنعتگران استان سود تسهیلات بانکی، مالیات، نداشتن بازار فروش و روان سازی در توسعه صادرات است.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان از چهار كارخانه توليد كننده انواع سموم كشاورزي و خانگي-  اسكلت هاي فلزي پيش ساخته - انوع فرش ماشيني و مواد اوليه شوينده، كاشي سراميك ونساجي و چسب با  اشتغالزايي 750 نفر در شهرك صنعتي ليا بازدید کردند

تاريخ: 1398/05/16  | ساعت: ١٢:٢٧ | شناسه: ٧٠٤٨ | تعداد نمايش: 70

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج