اخبار > روابط عمومی های قزوین از یک واحد تولیدی در شهرك صنعتي كاسپين بازدید کردند
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

روابط عمومی های قزوین از یک واحد تولیدی در شهرك صنعتي كاسپين بازدید کردند

اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های استان قزوین ازواحد صنعتي ويتان توليد كننده انواع بيسكويت، كراكر و ويفر در شهرک صنعتی کاسپین بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، شورای هماهنگی روابط عمومی های استان در سالن جلسات مركز خدمات فن آوري و كسب وكار كاسپين تشکیل جلسه داده و در خصوص موضوعات مختلف از برگزاری جشن روز خبرنگار، تشکیل خانه روابط عمومی ها، تعامل با رسانه ها و ... بحث و گفت و گو کردند.

این اعضا در ادامه در شرکت ویتانا تولید کننده انواع بیسکویت و ویفر حضور یافته و از خط تولید آن بازدید کردند.

یکی از اعضای هیات مدیره این شرکت در جمع مسئولان روابط عمومی های دستگاه های استان گفت:با انتقال خطوط تولید این شرکت از تهران به قزوین چرخه تولید و اشتغال در استان رونق گرفت و گام های بلندی برای اشتغالزایی و رونق اقتصادی در استان برداشته شد.

حسن گرجی افزود:با فعال شدن این کارخانه در قزوین واحدهای تامین کننده مواد اولیه شرکت از قبیل آرد، شکر، روغن، کارتون، سلفون و ... همه در صف تامین نیازهای شرکت قرار گرفته اند و زمینه برای فعالیت آنها فراهم شده است.

این مسئول گفت:امیدواریم در سال آینده روزانه ۶۰۰ تن مواد اولیه وارد این شرکت شده و حدود ۵۰۰ تن انواع محصول تولیدی از شرکت خارج شود.

گرجی اضافه کرد:محصولات تولیدی این شرکت از استانداردهای بهداشتی و شاخص های ملی برخوردار است و کیفیت لازم را برای کسب بازارهای جهانی دارد.

قابل ذكر است مسئول روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين عضو شوراي مركزي روابط عمومي هاي استان قزوين مي باشد.

 

تاريخ: 1398/05/03  | ساعت: ٠٦:٢٩ | شناسه: ٦٨٩٠ | تعداد نمايش: 61

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج