اخبار > 205هکتار زمین صنعتی به سرمایه گذاران در قزوین واگذار می شود
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

205هکتار زمین صنعتی به سرمایه گذاران در قزوین واگذار می شود

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: 205 هکتار زمین به سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی قزوین در قالب ۸۹ قرارداد واگذار می شود.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، " حميدرضا خانپور " روز جلسه در شورای هماهنگی روابط عمومی های استان قزوین که در شهرک صنعتی کاسپین برگزار شد، اظهار داشت:در سال گذشته با توجه به مشکلات اقتصادی و تحریم ها، ۱۶۳ هکتار زمین صنعتی در قالب ۱۲۳ قرارداد به سرمایه گذاران جدید واگذار شد در حالیکه تعهد استان در این زمینه ۷۰ هکتار بود.

وي افزود:امسال واگذاری ۹۰ هکتار زمین صنعتی تعهد استان است ولی تا پایان شهریور ماه ۲۰۵ هکتار در قالب ۸۹ قرارداد به سرمایه گذاران جدید واگذار خواهد شد.

این مسئول اضافه کرد:۱۴۰ هکتار زمین صنعتی در خرمدشت به یک خودروساز واگذار شده که پیش پرداخت آن نیز توسط سرمایه گذار انجام شده و خط رنگ شرکت نیز انتقال داده شده است.

وی افزود:استان قزوین در جذب سرمایه گذار جدید رتبه اول را دارد و در واقع تحولی در صنعت استان به وقوع پیوسته است.

این مسئول با اشاره به جایگاه روابط عمومی ها در تحقق اهداف سازمان، ادامه داد: از فعالان این عرصه می خواهیم در نهضت کالای ایرانی و تبلیغ رونق تولید همراه مسئولان این دستگاه باشند و نقش خود را در اطلاع رسانی شفاف و برقراری ارتباط موثر میان مردم و مسئولان ایفا نمایند.

خانپور با بیان اینکه شرکت شهرک ها از انتقاد سازنده با راهکار استقبال کرده و جایزه پرداخت می کند، افزود:این دستگاه ها همواره به ارتباط مفید و موثر با رسانه ها به عنوان پل ارتباطی میان مردم و مسئولان نیاز دارد و آماده است برای برگزاری کارگاه های آموزشی و ساماندهی مشکلات فعالان عرصه رسانه اقدام کند

تاريخ: 1398/05/03  | ساعت: ٠٦:٢١ | شناسه: ٦٨٨٨ | تعداد نمايش: 43

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج