اخبار > ۲ واحد تولیدی در شهرك صنعتي كاسپين قزوین به بهره‌برداری رسید
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت؛

۲ واحد تولیدی در شهرك صنعتي كاسپين قزوین به بهره‌برداری رسید

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ۲ واحد تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین قزوین افتتاح شد.
 
به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، در جريان بازديد محسن صالحي‌نيا از شهرک صنعتی کاسپین كه صبح روز چهارشنبه با همراهي استاندار و شماري از مديران دستگاه‌هاي اجرايي استان قزوین انجام شد، واحد صنعتي "بل هلدینگ پارس" تولید کننده انواع بطری از پلی اتیلن و پروپیلن با اشتغال ۳۰ نفر و سرمایه گذاری بالغ بر ۲۳۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.
 
همچنین در اين بازديد، واحد صنعتي "صبحانه طلایی قزوین" در زمینه تولید و بسته‌بندی کره گیاهی با اشتغال ۴۰ نفر و سرمایه گذاری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال افتتاح شد.
 
رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران در ادامه حضور خود در شهرک صنعتی کاسپین، کلنگ آغاز واگذاري اراضي فاز 4 توسعه اين شهرک به مساحت ۳۵ هکتار كه در حال حاضر ۲۲ قرارداد با متقاضیان سرمایه گذاری در آن منعقد شده است را نيز به زمین زد.
 
صالحي‌نيا همچنین از واحد صنعتی "رایکا آلتون تسمه" تولید کننده انواع تسمه تایم، تسمه دینام و تسمه پروانه خودرو با اشتغال ۶۰ نفر و سرمایه گذاری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال بازدید و فاز توسعه نمایشگاه دائمی دستاوردهای صنايع كوچك استان قزوین در شهرك صنعتي كاسپين را رونمایی کرد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه از یک واحد تولید کننده تجهیزات الکترونیکی لوازم خانگی در شهرک صنعتی کاسپین ۲ قزوین كه زمینه اشتغال ۲۰۰ نفر را فراهم کرده است نيز دیدن کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات پیش روی آن قرار گرفت.
 
در این بازدیدها، عزيزاله قربانی عضو هيأت مديره و معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌ها، علي بلالي دهكردي مشاور و مدير حوزه مديرعامل و محمد رضا كيوانفر مشاور مديرعامل و مدير حراست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، سعید نبیل رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مهدی بخشنده رئیس اتاق بازرگانی، صنايع، معادن و كشاورزي و حمید رضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین نيز حضور داشتند.
 
استان قزوین ۱۵ شهرک و ناحیه صنعتی دارد و شهرک صنعتی کاسپین نيز به‌عنوان یکی از موفق‌ترین شهرک‌های صنعتی كشور در ۳۵ کیلومتری شرق قزوین واقع شده است.
 

تاريخ: 1398/04/26  | ساعت: ١٦:١٥ | شناسه: ٦٨٠٣ | تعداد نمايش: 470


خروج