اخبار > بازديد استاندار قزوين از چهار واحد توليدي در شهركهاي صنعتي خرمدشت و حيدريه
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازديد استاندار قزوين از چهار واحد توليدي در شهركهاي صنعتي خرمدشت و حيدريه

عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین از چهار واحد تولیدی در شهركهاي صنعتي خرمدشت و حيدريه بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گرفته و كلنگ آغاز عمليات اجرايي يك طرح در شهرك صنعتي خرمدشت را به زمين زد.

عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین از چهار واحد تولیدی در شهركهاي صنعتي خرمدشت و حيدريه بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گرفته و كلنگ آغاز عمليات اجرايي يك طرح در شهرك صنعتي خرمدشت را به زمين زد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، استاندار قزوین در گام نخست از یک واحد تولید رنگ‌های ضد حریق در شهرک صنعتی خرمدشت بازدید کرده و برای حل مشکلات گازرسانی، برق و آب آن دستور لازم را صادر کرد.

ظرفیت تولید این شرکت با ۶۰۰میلیارد ریال سرمایه گذاری از منابع داخلی شرکت روزانه ۳۰ تا ۶۰ تن رنگ‌های ضد حریق است و هم اینک فاز جدید آن در شهرک صنعتی خرمدشت در حال تکمیل تجهیزات و امکانات لازم برای آغاز بهره برداری است.

استاندار همچنین در ادامه از یک واحد تولید کاشی و سرامیک که به دلیل برخی مشکلات و معضلات فعالیت خود را از سال ۹۱ متوقف کرده بود بازدید کرد و با حضور استاندار و هیأت همراه فعالیت آن بعد از هفت سال مجدداً آغاز شد.

این شرکت با ۵۰۰ میلیارد سرمایه گذاری مشکلی در حوزه بازار ندارد و با توجه به تجربه مدیریتی توان صادرات به کشورهای هدف از جمله عراق را دارد.

استاندار همچنین در ادامه کلنگ احداث یک واحد تولیدی در زمینه لوله بدون درز در خطوط نفت و گاز را در شهرک صنعتی خرمدشت به زمین زد.

این واحد تولیدی در زمینه تولید لوله فولادی بدون درز در سایز ۱.۲ الی ۶ اینچ فعالیت داشته و ظرفیت تولید سالانه آن ۱۵۰ هزار تن است.

این طرح با سرمایه گذاری سه هزار میلیارد ریال ظرف ۲۰ ماه به بهره برداری رسیده و در فاز اول برای ۶۰۰ نفر اشتغال مستقیم داشته و برای چهار هزار نفر به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی خواهد کرد.

استاندار در پایان سفر یک روزه خود به شهرستان تاکستان از یک واحد صنعتی در زمینه تولید انواع روغن خوراکی و یک شرکت تولید کننده انواع پارچه ضخیم مستقر در شهرک صنعتی حیدریه بازدید کرد و در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.

قابل ذكر است بهمن طاهرخانی نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی، منوچهر حبیبی معاون استاندار قزوین، رضا طاهری فرماندار تاکستان، حميدرضا خانپور مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين و جمعی از مسئولان نیز در این بازدیدها حضور داشتند.

تاريخ: 1398/04/17  | ساعت: ٠٩:١٠ | شناسه: ٦٦٥٧ | تعداد نمايش: 231

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج