اخبار > حمایت از صنایع دانش بنیان اولویت شهرک‌های صنعتی قزوین است
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیرعامل شرکت شهرکت های صنعتی استان قزوین:

حمایت از صنایع دانش بنیان اولویت شهرک‌های صنعتی قزوین است

مدیرعامل شرکت شهرکت های صنعتی استان قزوین گفت: حمایت از صنایع هایتک ( فناوری پیشرفته ) و دانش بنیان با هدف خوداتکایی و جلوگیری از وابستگی به خارج، در الویت برنامه های این شرکت قرار دارد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، "حمیدرضا خانپور" با اعلام اين مطلب افزود: در حال حاضر 19 سرمایه گذار خارجی و 20 شرکت دانش بنیان در شهرک های صنعتی استان قزوین فعالیت دارند که این روند همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه واحدهای دانش بنیان و هایتک از قابلیت رقابت بالایی برخوردارند، اظهار داشت: با حمایت از صنایع دانش بنیان رونق تولید محقق شده و مشکلات معیشتی مردم مرتفع خواهد شد.
خانپور با بیان اینکه بیش از 32 هزار نفر در شهرک های صنعتی استان قزوین مشغول به کار هستند، اظهار داشت: شهرک صنعتی کاسپین با اشتغال 14 هزار و 926 و شهرک صنعتی لیا با 13 هزار و 225 نفر بیشترین میزان اشتغال را در بین شهرک های صنعتی استان دارا هستند.

این مسئول اظهار داشت: در حال حاضر چهار هزار و 608 هکتار از اراضی قزوین متعلق به شرکت شهرک های صنعتی استان است که از این میان 2 هزار هکتار عملیاتی و مورد استفاده واحدهای تولیدی قرار دارد.

خانپور تعداد شرکت های تولیدی فعال را 900 واحد عنوان کرد و گفت: این واحدهای تولیدی همگی دارای پروانه بهره برداری هستند و در این میان 223 واحد نیز غیرفعال هستند.
خانپور خاطرنشان کرد: شرکت شهرک های صنعتی همواره در تلاش است تا با جذب سرمایه گذاران، ایجاد زیرساخت ها و توسعه فضای کسب و کار به رونق و توسعه اقتصادی استان کمک کند.

تاريخ: 1398/02/22  | ساعت: ٠٨:٣٩ | شناسه: ٦٠٢١ | تعداد نمايش: 204

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج