اخبار > 55 واحد صنعتي راکد و غيرفعال در شهرك‌هاي صنعتي استان قزوین به چرخه تولید بازگشتند
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

55 واحد صنعتي راکد و غيرفعال در شهرك‌هاي صنعتي استان قزوین به چرخه تولید بازگشتند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: 55 واحد صنعتي راکد و غیرفعال مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اين استان سال گذشته به چرخه تولید بازگشتند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: 55 واحد صنعتي راکد و غیرفعال مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اين استان سال گذشته به چرخه تولید بازگشتند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي قزوين، حمید رضا خانپور با اعلام اين مطلب افزود: این واحدها با جذب سرمایه‌گذار و واگذاری سهام به شرکای جدید و دریافت تسهیلات و سرمایه در گردش به تولید بازگشتند.

وی اضافه كرد: این واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی کاسپین، لیا، خرمدشت، حیدریه و آراسنج مستقر هستند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین با بیان این‌که در حال حاضر حدود 200 واحد صنعتي راکد و نیمه فعال در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی اين استان وجود دارند، يادآور شد: فرسودگی ماشین آلات، کمبود مواد اولیه و سرمایه در گردش، ضعف و اختلافات مدیریتی و ... از جمله مشکلات این واحدها به‌شمار می‌رود.

خانپور گفت: تلاش داریم تا در سال رونق تولید نیمی از این واحدها را از طریق حمایت و مشاوره، ارائه تسهیلات مالی و جایگزینی سرمایه گذار فعال کرده و یا ظرفیت تولید آن‌ها را افزایش دهیم.

گفتني است، در حال حاضر از يك هزار و 500 قرارداد منعقد شده با سرمايه‌ گذاران، 900 واحد توليدي با سرمايه گذاري 24 هزار و 600 ميليارد ريال داراي پروانه بهره‌برداري هستند كه زمينه اشتغال بالغ بر 26 هزار نفر را فراهم نموده است.

تاريخ: 1398/02/06  | ساعت: ١٢:٠٠ | شناسه: ٥٨١٨ | تعداد نمايش: 215

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج