اخبار > رسیدگی به مشکلات بخش تولید یک تکلیف شرعی و قانونی است
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

استاندار قزوین در بازديد از شهرك صنعتي كاسپين:

رسیدگی به مشکلات بخش تولید یک تکلیف شرعی و قانونی است

استاندار قزوین گفت: رسیدگی به مشکلات بخش تولید در سالی که به نام "رونق تولید" نامگذاری شده است، یک تکلیف شرعی و قانونی برای مدیران و دست اندرکاران اجرایی محسوب می‌شود.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي قزوين، عبدالمحمد زاهدی در جریان بازدید از چند واحد تولیدی و طرح صنعتي در شهرک صنعتی کاسپین با بیان این‌که کمک به بخش تولید، مقابله با اهداف شوم دشمنان است که جنگ اقتصادی را علیه کشور به راه انداخته و تشدید کرده‌اند، افزود: رونق بخشی به تولید بدون تسهیل در کار تولید کنندگان و رفع موانع پیش روی صنعت ممکن و میسر نیست.

وی در ادامه از بانک‌ها خواست تا کمک‌های خود به بخش تولید را تقویت کرده و پشتیبانی از صنعت را یکی از اولویت‌های اساسی خود بدانند.

استاندار قزوین در ادامه دستورات لازم را درخصوص رفع مشکل واحدهای تولیدی بازدید شده به مدیران اجرایی مربوطه صادر کرد.

استاندار قزوین با حضور در شهرک صنعتی کاسپین، از واحدهاي صنعتي "نگین زره" (تولید کننده انواع رنگ پوششی و صنعتی با اشتغال 100 نفر)، "سروش طراوت" (تولید کننده مواد آرایشی و بهداشتی (برند سروینا) با اشتغال 250 نفر)، "داتيس الكتريك مهام" (توليد كننده انواع چراغ و لامپ ال اي دي با اشتغال 30 نفر) و طرح صنعتی درحال تولید آزمایشی "صنایع شیمیایی رنگین پارسیان" (تولید کننده رنگ و رزین‌های تخصصی با سرمایه‌گذاری 280 میلیارد ریال) بازدید کرد.

منوچهر حبیبی معاون هماهنگي امور اقتصادی و توسعه منابع استانداري، سعید نبیل رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، حمید رضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی، مصطفی پورامیدی مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین و شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک در این بازدیدها استاندار قزوين را همراهی می‌کردند.

تاريخ: 1398/02/04  | ساعت: ١٥:٢٥ | شناسه: ٥٨١٠ | تعداد نمايش: 193

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج