اخبار > پیشرفت واحدهای توليدي شهرک صنعتی لیا از اولویت‌های بخش صنعت استان قزوين است
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداري قزوین:

پیشرفت واحدهای توليدي شهرک صنعتی لیا از اولویت‌های بخش صنعت استان قزوين است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداري قزوین گفت: پیشرفت تمامي واحدهای توليدي شهرک صنعتی لیا از اولویت‌های بخش صنعت استان قزوين است.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي قزوين، منوچهر حبیبی با بيان اين مطلب در جريان بازدید از چند طرح صنعتي و واحد تولیدی در شهرك صنعتي ليا افزود: پیشرفت تمامي واحدهای توليدي شهرک صنعتی لیا از اولویت‌های بخش صنعت استان است و با توجه به شاخصه‌های خوب این شهرک می‌توان آن را جزء پنج شهرک برتر صنعتی در ایران معرفی و جانمایی کرد.

وی اضافه کرد: این شهرک صنعتی به علت تبلیغات کم گمنام مانده است، ولی با توجه به قیمت ارزان زمین در این شهرک می‌توان با جذب سرمایه گذار بالا رشد و توسعه خوبی را برای شهرک صنعتی لیا پیش‌بینی کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداري قزوین با تأکید بر تکمیل زیرساخت‌های شهرک صنعتي ليا اظهار داشت: از امروز باید تمامي مسئولان با رفت و آمد بیشتر به این منطقه و شهرک كه از موقعیت جغرافیایی و امتیازات خاصی برخوردار است، هرچه سریع‌تر مشکلات زیرساختی آن را رفع نمایند.

در ادامه اين بازديد، مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي قزوين گفت: در سال گذشته بالاترين متقاضي سرمايه گذاري در شهرك صنعتي ليا بوده است.

حميد رضا خانپور اظهار داشت: در سال گذشته 35 سرمايه گذار به ميزان 56 هكتار در اين شهرك مستقر شدند كه بالاترين ميزان استقبال را در تمامي شهرك‌ها و نواحي صنعتي اين استان به خود اختصاص داده است.

تاريخ: 1398/01/28  | ساعت: ٠٩:٣٦ | شناسه: ٥٧١٥ | تعداد نمايش: 166

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج