اخبار > حضور فعال بيش از 900 واحد تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی قزوین در نمایشگاه‌هاي داخلی و خارجی
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین:

حضور فعال بيش از 900 واحد تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی قزوین در نمایشگاه‌هاي داخلی و خارجی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: در 6 سال گذشته با کمک این شرکت و به‌ منظور توسعه بازار و کمک به رونق تولید، واحدهای تولیدی، صنعتي و خدماتي در 189 نمایشگاه‌ داخلی و خارجی حضور پیدا کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي قزوين، حمید رضا خانپور با بيان اين مطلب اظهار داشت: حضور واحدهای تولیدی در نمایشگاه‌های تخصصی داخلی و خارجی با هدف کمک به توسعه بازار صنایع کوچک و متوسط استان و فراهم نمودن زمینه‌های فروش محصولات تولیدی و شناسایی بازارهای هدف انجام می‌شود.

وی افزود: از 189 نمایشگاه داخلی و خارجی، بيش از 900 واحد توليدي و صنعتي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي در 156 نمایشگاه داخلی و 33 نمایشگاه خارجی حضور داشتند كه در کشورهای روسیه، آلمان، فرانسه، تركيه، کنیا، آلمان، اوکراین، مالزي، امارات، اندونزی، هند، عراق و افغانستان برگزار شده بود.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي قزوين افزایش سطح فروش لحظه‌ای در فضای نمایشگاه‌ها، افزایش سفارش خرید مشتریان، تثبیت حضور شرکت در عرصه بازارهای داخلی و خارجی، جلب مشتریان جدید و بالقوه، معرفی کالاها و خدمات جدید شرکت‌ها را از مهمترین دلایل حضور واحدهای تولیدی در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی عنوان كرد.

خانپور ادامه داد: در سال جاري اين شركت اعزام واحدهاي توليدي را به 130 نمايشگاه داخلي و 30 نمايشگاه خارجي در دستور كار خود قرار داده است.

وي با اشاره به حمايت‌هاي اين شركت از واحدهاي توليدي گفت: در این راستا شرکت شهرک‌های صنعتی ۵۰ درصد هزینه‌های حضور واحدهای توليدي در نمایشگاه‌های داخلي و خارجی را از سقف 10 میلیون ریال تا 100 ميليون ريال به‌عنوان تشویق و جذب واحدهای توليدي برای حضور در نمایشگاه‌هاي داخلي و خارجي و کمک به توسعه بازار آن‌ها پرداخت می‌کند.

تاريخ: 1398/01/25  | ساعت: ١١:٠١ | شناسه: ٥٦٣٠ | تعداد نمايش: 141

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج