اخبار > 2 خودرو ساز بزرگ در شهرك صنعتي خرمدشت سرمایه گذاری می‌کنند
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین خبر داد:

2 خودرو ساز بزرگ در شهرك صنعتي خرمدشت سرمایه گذاری می‌کنند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: با ورود دو سرمایه گذار بزرگ برای تولید خودرو در شهرك صنعتي خرمدشت، مشکلات بیکاری در استان قزوين حل خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي قزوين، حمید رضا خانپور با بيان اين مطلب در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که در استانداری قزوين برگزار شد، اظهار داشت: در شرایط کنونی، موضوع سرمایه در گردش در اجرای طرح رونق و پرداخت مستقیم بسیار اهمیت دارد و بیشتر واحدها به سرمایه در گردش نیاز جدی دارند.

وی بیان کرد: ۱۶۳ قرارداد سرمایه گذاری در استان قزوين منعقد شده که برای تسهیل در امور آن‌ها لازم است در اخذ وثیقه همکاری لازم صورت گیرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین یادآور شد: بانک‌ها می‌توانند دفترچه‌های عقد قرارداد واحدها با شهرک‌های صنعتی را به‌عنوان وثیقه بپذیرند تا کارآفرینان با شرایط راحت‌تری در مناطق حضور پیدا کنند و در تولید وارد شوند.

خانپور افزود: در جانشینی بانک‌ها برای واحدهایی که دچار مشکلات جدی هستند، آماده همکاری لازم هستیم.

وي اضافه كرد: برخی اوقات واحدهایی که دچار مشکلات مالی هستند و از تولید باز می‌مانند، نحوه ارزیابی اموال آن‌ها با کمترین قیمت است که منطقی نیست و صاحبان واحدها اعتراض جدی دارند که باید در این زمینه بازنگری شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: با همه مشکلات موجود توانسته‌ایم دو سرمایه گذار بزرگ را برای تولید خودرو در استان جذب کنیم که در صورت تحقق آن می‌توانیم مشکل بیکاری استان را حل نمايیم.

تاريخ: 1398/01/25  | ساعت: ٠٦:٥٦ | شناسه: ٥٦٢٤ | تعداد نمايش: 161

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج