اخبار > استقرار 33 واحد توليدي بانوان كارآفرين در شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان قزوين
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

استقرار 33 واحد توليدي بانوان كارآفرين در شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان قزوين

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي قزوين گفت: در حال حاضر 33 واحد تولیدی و طرح صنعتی بانوان کارآفرین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اين استان مستقر مي‌باشند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي قزوين، حميد رضا خانپور در ديدار با هيأت رئيسه كانون زنان بازرگان و جمعي از بانوان كارآفرين استان قزوين اظهار داشت: در حال حاضر 260 بانوی کارآفرین در مشاغل خانگی، صنایع دستی و تولیدی در استان فعاليت دارند، که از این تعداد 33 واحد توليدي و طرح صنعتي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي استقرار داشته و 18 واحد تولیدی با دریافت پروانه بهره‌برداری مشغول به فعالیت هستند و مابقی در مرحله تخصیص زمین و ساخت و ساز قرار دارند.

وي افزود: نوآوری و خلاقیت در کار، ایده و طرح‌های نو و بهره‌مندی از توان و قابلیت‌های نیروی انسانی توانمند در زمان تحریم‌ها فرصت مناسبي برای رونق تولید است كه بانوان كارآفرين مي‌توانند به اين وسيله تهديدها را به فرصت تبديل كنند.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي قزوين برگزاری تورهای بازدید صنعتی خارج از استان برای بانوان کارآفرین، پرداخت یارانه براي حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، ارائه تسهیلات حمایتی و ویژه برای استقرار بانوان کارآفرین در شهرک‌های صنعتی و رفع مشکلات بانوان کارآفرین در راستای حمایت از تولید را از برنامه‌هاي حمايتي اين شركت از بانوان كارآفرين برشمرد.

در پايان اين ديدار بانوان صنعتگر به بيان ديدگاه‌ها و مسائل و مشكلات حوزه كاري خود پرداختند.

تاريخ: 1398/01/21  | ساعت: ٠٨:٤٣ | شناسه: ٥٥٤٦ | تعداد نمايش: 164

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج