اخبار > احداث كارخانه رنگ كاري بدنه خودرو در 120 هكتار از اراضي شهرك صنعتي خرمدشت
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي قزوين خبر داد:

احداث كارخانه رنگ كاري بدنه خودرو در 120 هكتار از اراضي شهرك صنعتي خرمدشت

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي قزوين گفت: عملیات احداث اولین کارخانه رنگ كاري بدنه خودرو در شهرک صنعتی خرمدشت آغاز می‌شود.
 
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي قزوين، حميد رضا خانپور در نشست انعقاد تفاهم نامه واگذاری یکصد و بیست هکتار اراضي صنعتی شهرك صنعتي خرمدشت به شرکت "مایوان خودرو" كه با حضور استاندار و رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوين و سرمایه‌گذاران طرح صنعتی برگزار شد، اظهار داشت: سرمایه‌گذاری پیش‌بینی شده برای این طرح که در 3 فاز اجرا می‌شود و در فاز دوم و سوم با حضور قطعه سازان و مونتاژ  واحد خودرو سازي اجرا خواهد شد، مجموعاً سه هزار و 850 میلیارد ریال است كه در صورت راه اندازی کامل پروژه، زمینه امید به اشتغال ۱۸۰۰ نفر فراهم خواهد شد.
 
وي افزود: به منظور اجرای این طرح، 120 هکتار از اراضی شهرک صنعتی خرمدشت به سرمایه‌گذار طرح واگذار شده است.
 
مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي قزوين جانمایی بسیار خوب شهرک در کریدور اقتصادی، راه‌های دسترسی، وجود زیرساخت‌های لازم و بهره‌مندی از معافیت مالیاتی 13 ساله را از جمله مزيت‌هاي شهرك صنعتي خرمدشت عنوان كرد که سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی را برای سرمایه‌گذاری در این شهرک ترغیب می‌كند.
 
خانپور اعلام کرد: در سالی که توسط مقام معظم رهبری به‌عنوان "رونق تولید" نامگذاری شده است، آغاز بسیار خوبی در استان قزوین قطب صنعتی کشور داشته‌ایم.
 
استاندار قزوین نيز در اين نشست ضمن قدرداني از همکاری‌ بسیار خوب شركت شهرک‌های صنعتی در جذب سرمایه‌گذاران، از دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان خواست تا براي به ثمر نشستن اين طرح بزرگ، همکاری‌های لازم را با سرمایه‌گذاران و شرکت شهرک‌های صنعتی به‌عمل آورند.

تاريخ: 1398/01/06  | ساعت: ٠٨:٤٧ | شناسه: ٥٣٩٥ | تعداد نمايش: 106

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج