اخبار > مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین: تنها راهکار برون رفت از مشکلات، اقتصاد مقاومتی است
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین: تنها راهکار برون رفت از مشکلات، اقتصاد مقاومتی است

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: تنها راهکار برون رفت از مشکلات اقتصادی و صنعتی کنونی کشور رعایت اصل سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين،" حمیدرضا خانپور " در اجلاس انتخاب ملي با محوريت ذ «استراتژی های توسعه خدمات، تولیدات و صادرات برترین شرکت های ایرانی» که با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، سیده حمیده زرآبادی عضو کمیسیون صنایع مجلس، عیسی فرهادی فرماندار تهران، عیسی منصوری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما در تهران برگزار شد، اظهار کرد: در روزگاری که حال صنعت و تولید خوب نیست بایستی با همفکری و برنامه ریزی و بهره گیری از فرمایشات معظم رهبری در مبحث اقتصاد مقاومتی از این برهه عبور کرد.

وی افزود: امروز کارها باید از جنس باور باشد نه تکلیف و در حمایت از تولید و صنعت قاطع بود و عزم جدی داشت.

دبیر اجلاس «استراتژی های توسعه خدمات، تولیدات و صادرات برترین شرکت های ایرانی» ادامه داد: اگر می بینیم که کشورهای اروپایی از پیشرفت قابل توجهی برخوردارند به جهت همکاری، همفکری و خلاقیت تولیدکنندگان با دولتمردان در جهت رفع موانع موجود و کسب بازارهای جدید بین المللی است.

خانپور با بیان اینکه در جمهوری اسلامی قوانین بسیار خوبی داریم گفت: در کشور الزامات و اسناد بسیار مطلوبی مانند سند اشتغال، سیاست های کلی نظام، منشور کار در وزارتخانه ها،سیاست های کلی کشاورزی و اداری، سند آمایش سرزمین و سایت اقتصاد مقاومتی برنامه ریزی و طراحی شده است.

وی با اشاره فرمایشات مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی بیان کرد:  بسیاری از مشکلات کنونی اقتصادی و صنعتی در سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی رهبری پیش بینی شده بود و راهکارهایی مبنی بر توسعه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور بمنظور انتقال دانش و فناوری های پیشرفته، گسترش و تسهیل تولید، صادرات کالا و خدمات و تامین نیازهای ضروری و منابع مالی از خارج نیز ارائه شده است که رعایت آن قطعا صنعت و اقتصاد کشور را از بحران به سمت قله های موفقیت سوق می دهد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین یادآور شد: امیدواریم صنعتگران و مدیران واحدهای بخش خصوصی با شناخت و مطالعه دقیق محورهای اقتصاد مقاومتی و سرلوحه قرار دادن این اصل، راندمان تولید خود را بالا ببرند و موجب شکوفایی هرچه بیشتر ایران اسلامی در صحنه های جهانی شوند.

دبیر اجلاس «استراتژی های توسعه خدمات، تولیدات و صادرات برترین شرکت های ایرانی» در پایان راز کارآفرینان موفق جهان را خلاقیت، نوآوری، تخصص و پشتکار خستگی ناپذیر آنان دانست و خاطرنشان کرد: برای بهبود کسب و کار بایستی همه دستگاه ها فعال باشند.

گفتنی است، در حاشیه این اجلاس نیز کارگاه های آموزشی و تخصصی برای بازرگانان و تولیدکنندگان برگزار شد.

تاريخ: 1397/12/13  | ساعت: ١٣:٤٥ | شناسه: ٥١١٩ | تعداد نمايش: 41

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج