اخبار > بازدید معاون رئیس جمهوری از نمایشگاه توانمندی های صنايع كوچك در شهرك صنعتي كاسپين
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازدید معاون رئیس جمهوری از نمایشگاه توانمندی های صنايع كوچك در شهرك صنعتي كاسپين

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و رئيس بنياد ملي نخبگان با حضور در شهرک صنعتی کاسپین از نمایشگاه دائمي  دستاوردهاي صنايع كوچك و محصولات توليدي شهركها ونواحي صنعتي استان قزوین بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، 'سورنا ستاری ' در بازدید از نمایشگاه دائمی توانمندی های صنایع مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی قزوین، با تولیدات واحدهای صنعتی این استان آشنا شد.

در این نمایشگاه محصولات و تولیدات  بيش از 200 شركت با دو هزار نوع محصول برای آشنایی سرمایه گذاران داخلی و خارجی و مسئولان کشوری به نمایش گذاشته شده است.

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در ادامه از 3 شرکت دانش بنیان  آزاد فيلتر البرز توليد كننده انواع فيلترهاي صنعتي و نيروگاهي با اشتغال 42 نفرو سرمايه گذاري 30 ميليارد ريال  و شركت پارسا پليمر شريف توليد كننده تركيبات پيشرفته پليمري با اشتغال 145 نفر و سرمايه گذاري 100 ميليارد ريال و شركت پويا فعال طراحي و ساخت سامانه هاي بانكي و دستگاههاي خود پرداز در این شهرک بازدید کرد.

عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین، منوچهر حبیبی معاون هماهنگی امور اقتصادی ، فغرماندار آبيك و قزوين ، مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين ، روسای دانشگاه های بین الملل امام خمینی (ره) و دانشگاه آزاد اسلامی قزوین نیز در این بازدیدها حضور داشتند.

تاريخ: 1397/12/07  | ساعت: ١٠:٠٩ | شناسه: ٤٩٦٠ | تعداد نمايش: 137


خروج