اخبار > آغاز مراسم افتتاحیه اولین رویداد ملی به هم رسانی فناوری بنگاه های کوچک و متوسط در قزوین
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

آغاز مراسم افتتاحیه اولین رویداد ملی به هم رسانی فناوری بنگاه های کوچک و متوسط در قزوین

اولین رویداد ملی به هم رسانی فناوری بنگاه های کوچک و متوسط در مركز خدمات فناوري و كسب و كار شهرك صنعتي كاسپين برگزار شد

اولین رویداد ملی به هم رسانی فناوری بنگاه های کوچک و متوسط در مركز خدمات فناوري و كسب و كار شهرك صنعتي كاسپين برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین ، ' حمیدرضا خانپور ' در ابتدای این مراسم اظهار داشت: این رویداد در راستای  رفع نیاز فناورانه واحدهای تولیدی  که قابلیت رفع مشکلات تکنولوژیکی را دارا می باشند و از نیازهای فناورانه همدیگر بهره مند خواهند شد برگزار شده است‌.

وی افزود: در کنار این رویداد حدود ۸۰ فناور، گروه تحقیقاتی و پژوهشی و شرکتهای دانش بنیان جهت رفع نیازهای فناورانه SME ها و ۷۰ واحد صنعتی متقاضی فناوری SME  ها از ۱۵ استان کشور  در این برنامه حضور دارند‌.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین در پایان از حضور ۱۵ مشاور و کارگزار و بروکر انتقال فناوری و چهار پنل تخصصی در حوزه آب در این رویداد خبر داد.

در ادامه ' طهمورث لاهوتی ' مدیر توسعه صنعتی و فناوری سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران تصریح کرد: در حال حاضر ۳۲۵ نیاز فناورانه رو در کشور شناسایی کردیم تا با تعامل و همکاری بتونن نیازهای خودشونو برطرف کنند.

وی گفت: با هماهنگی معاونت علمی ریاست جمهوری در تلاش برای راه اندازی  مرکز بانک اطلاعاتی جامع هستیم تا در آینده واحدهای صنعتی از طریق این بانک اطلاعاتی بتونن  نیاز فناورانه خودشونو برطرف کنند.

گفتنی است  اولین رویداد ملی به هم رسانی فناوری بنگاه های کوچک و متوسط در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک صنعتی کاسپین بصورت یکروزه در حال برگزاری است.

تاريخ: 1397/11/17  | ساعت: ٠٧:٢٧ | شناسه: ٤٤٨٥ | تعداد نمايش: 145


خروج