اخبار > برگزاري سمينار معرفي فرصتهاي سرمايه گذاري كشور گرجستان در شهرك صنعتي كاسپين
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

برگزاري سمينار معرفي فرصتهاي سرمايه گذاري كشور گرجستان در شهرك صنعتي كاسپين

سمينار ارائه نتايج مطالعات و معرفي فرصتهاي پيش روي واحدهاي صنعتي در بازار کشور گرجستان جهت توسعه صادرات، بازار خارجي و ساير تعاملات بين ‏المللي و برون مرزي صنايع استان  با حضور جمعي از واحدهاي توليدي، صنعتي و تجار استان قزوين در مركز خدمات خن آوري و كسب و كار كاسپين برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، " شهريار كشاورز " معاون صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين در ابتداي اين سمينار اظهار داشت: معاونت صنايع كوچك اين شركت ضمن انجام مطالعه فرصتها و شرايط كلان و خرد بازار كشور گرجستان براي محصولات توليدي استان قزوين و شناسايي بازار آن به عنوان بازار هدف بالقوه براي محصولات و مزيتهاي صنعتي استان اين سمينار را براي واحدهاي توليدي و صنعتي و تجار و با هدف توسعه و تقویت صادرات و حضور کالاهای تولیدی استان برگزار شد.

وي با اشاره به فرصتهاي سرمايه گذاري گرجستان گفت: فرصتهاي پيش رو با توجه به موقعيت خوب اين كشور به عنوان دروازه ورود به بازار اروپا و اتصال به بازار 900 ميليون نفري آن و همچنين بيشترين رشد اقتصادي كشور گرجستان در بين كشورهاي حوزه‏ ي CIS، مد نظر قرارگرفته است.

معاون صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين حمایت از توسعه بازار و صادرات غیر نفتی ، شرکت های مدیریت صادرات و کنسرسیوم های صادراتی در راستای توانمندنمودن   واحدهای صنعتی کوچک و متوسط  را از مهمترین وطایف و رسالت معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان برشمرد.

در ادامه اين سمينار " شهرام احمد پور " فرماندار آبیک گفت: شناسایی بازارهای خارجی برای حضور محصولات داخلی یک ضرورت انکارناپذیر است چرا که موفقیت صنایع در گرو رونق صادرات و بازاریابی بین المللی است.

وي  افزود: واحدهای صنعتی مستقر در شهرک کاسپین یک و 2 توانمندی بالایی برای حضور در بازارهای خارجی از جمله گرجستان دارند از این رو باید برای حضور محصولات خود در بازارهای بین المللی تلاش کنند.

گرجستان به مرکزیت تفلیس یکی از کشورهای حوزه جغرافیایی قفقاز و دروازه های ورود شرق به اروپا است.

تاريخ: 1397/11/07  | ساعت: ١٢:٢١ | شناسه: ٤١٩٥ | تعداد نمايش: 44

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج