اخبار > مساحت شهرک صنعتی آبیک 2 برابر می شود
 


  چاپ        ارسال به دوست

مساحت شهرک صنعتی آبیک 2 برابر می شود

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: مساحت شهرک صنعتی آبیک (کاسپین 2) با توجه به تقاضاپذیری سرمایه گذاران دو برابر خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، "حمیدرضا خانپور"با اعلام اين مطلب افزود: شهرک صنعتی آبیک هم اکنون دارای 100 هکتار مساحت است اما با توجه به شرایط و موقعیت آن و درخواست سرمایه گذاران تصمیم گرفته شد تا برای الحاق 100 هکتار دیگر زمین به این مجموعه اقدام شود.

وی اظهار داشت: زیرساخت های در نظر گرفته شده برای این شهرک صنعتی 400 هکتار بود اما در حین واگذاری زمین به دلایل برخی مسایل و مشکلات تاکنون تنها 100 هکتار اراضی تحویل شرکت شهرک های صنعتی شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین افزود: به منظور افزایش مساحت این شهرک صنعتی برای در اختیار گرفتن اراضی در ضلع شمالی و شرقی این مجموعه با اداره کل راه و شهرسازی قزوین به توافق اولیه دست پیدا کرده ایم.

خانپور همچنین اظهار داشت: با توجه به دسترسی آسان و نزدیکی این شهرک صنعتی به پایتخت و همجوار بودن با آزادراه قزوین-کرج-تهران، سرمایه گذاران زیادی تمایل به سرمایه گذاری در آنرا دارند و با توجه به محدودیت اراضی فعلی، گسترش این شهرک یک ضرورت است.

شهرک صنعتی آبیک یا کاسپین 2 از شهرک های تازه تاسیس صنعتی استان قزوین به شمار می رود که در شهرستان آبیک قرار دارد.


٠٧:٣٤ - شنبه ٢٢ دی ١٣٩٧    /    عدد : ٣٨٤٨    /    تعداد نمایش : ٣٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: