اخبار > مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین: تورهای عکاسی از صنایع گامی موثر در معرفی کالای ایرانی است
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین: تورهای عکاسی از صنایع گامی موثر در معرفی کالای ایرانی است

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: برگزاری تورهای عکاسی از صنایع و واحدهای تولیدی نقش موثری در معرفی کالای ایرانی و ترغیب مردم به مصرف این کالاها است

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، "حمیدرضا خانپور"در اختتامیه اردوی عکاسی حمایت از کالای ایرانی افزود: عکاسی، حرفه و هنری تخصصی همراه با ظرافت های خاص است که در کسری از ثانیه می تواند موضوعی را به انسان ها انعکاس دهد که شاید با استفاده از کنار قرار دادن هزاران واژه هم نتوان آن را توصیف کرد.

حمیدرضا خانپور افزود: استان قزوین به عنوان یک قطب صنعتی در کشور ظرفیت خوبی را برای معرفی به سرمایه گذاران دارد و یکی از راهکارهای تحقق این مهم همین حضور عکاسان در واحدهای صنعتی و ثبت تصاویر کار و تلاش در صنایع است.

وی با بیان اینکه تور صنعتی عکاسان به افزایش شناخت آنها از صنعت قزوین کمک می کند،اضافه کرد: در این تور که برای اولین بار انجام شد عکاسان در تعدادی از واحدهای صنعتی حضور یافتند اما تعداد واحدهای صنعتی قزوین بسیار بیش از این است و امیدواریم در دوره های بعدی تور عکاسی، سایر ظرفیت های صنعتی قزوین نیز به تصویر کشیده شوند.

خانپور خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از 170 تور صنعتی در استان برگزار شده که از این میان پنج تور برای نخبگان استان بوده است.

وی اظهار امیدواری کرد با تداوم تورهای عکاسی شاهد رشد جذب سرمایه گذار در استان و معرفی هرچه بیشتر ظرفیت های صنعتی قزوین به دنیا باشیم.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین افزود: تلاش می شود با برپایی نمایشگاهی از عکس های این تور عکاسی در شورای اداری استان و یا استقرار غرفه ای ثابت در مرکز کسب و کار کاسپین، مدیران و کارآفرینان و سرمایه گذاران از آن بازدید کنند.

در پایان این مراسم از عکاسان شرکت کننده در این تور عکاسی تقدیر شد.


١٥:٣٠ - يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ٣٢٦٧    /    تعداد نمایش : ١٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: