اخبار > 23واحد کارگاهی در شهرک های صنعتی قزوین راه اندازی می شود
 


  چاپ        ارسال به دوست

23واحد کارگاهی در شهرک های صنعتی قزوین راه اندازی می شود

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: 23 واحد کارگاهی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در دست ساخت و تجهیز بوده و بزودی راه اندازی می شوند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، "حمیدرضا خانپور"افزود: با راه اندازی و بهره برداری از این واحدها، تعداد واحدهای کارگاهی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان به 76 واحد افزایش می یابد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین با بیان اینکه واحدهای کارگاهی یاد شده در شهرک های صنعتی کاسپین، لیا،آبیک و آراسنج مستقر هستند، یادآور شد: در حال حاضر 53 واحد کارگاهی در شهرک ها و نواحی مختلف صنعتی استان فعال بوده و دارای پروانه بهره برداری هستند.

وی اظهار داشت: با فعالیت این واحدهای کارگاهی زمینه اشتغال برای 339 نفر فراهم شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین همچنین گفت: تابلو برق فشار ضعیف، شیشه خم، سیستم کنترل خودرو جهت معلولین، دربهای ضد سرقت، پنجره یو پی وی سی ف، ظروف کریستال، انواع مته الماسه، پارچه گردباف، قطعات پلاستیکی، کیسه پلی اتیلن و نایلون از جمله تولیدات این واحدهای کارگاهی که در ردیف صنایع کوچک هستند به شمار می روند.

 وی با اشاره به برنامه شرکت شهرک های صنعتی برای توسعه واحدهای کارگاهی در شهرک ها و نواحی صنعتتی قزوین، اظهار داشت: بر همین اساس بزودی شهرک خرمدشت نیز صاحب مجتمع کارگاهی خواهد شد.


١٣:٠٨ - دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ٣١٢٨    /    تعداد نمایش : ٢١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: