اخبار > شهرك صنعتي ليا صاحب بزرگ ترین واحد پرورش ماهیان زینتی ایران می شود
 


  چاپ        ارسال به دوست

شهرك صنعتي ليا صاحب بزرگ ترین واحد پرورش ماهیان زینتی ایران می شود

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: با فعال شدن یک واحد در شهرک صنعتی لیا طی سال جاری، قزوین صاحب بزرگترین واحد پرورش ماهیان زینتی ایران می شود.

به گزارش روابط عمومي شهركهاي صنعتي قز.وين، "حمیدرضا خانپور"در حاشیه بازدید عضو کمیسیون صنایع و معادن و نماینده قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی از چند واحد و طرح تولیدی در دست ساخت در شهرک صنعتی لیا افزود: این واحد با سرمایه گذاری 300 میلیارد ریال در شهرک صنعتی لیا در دست احداث است.

وی با بیان اینکه ساخت این واحد تولیدی با 60 درصد پیشرفت فیزیکی ادامه دارد، اظهار داشت: فاز نخست این واحد اواخر امسال راه اندازی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین همچنین با بیان اینکه این واحد پس از بهره برداری ظرفیت تولید سالانه 30 میلیون قطعه انواع ماهیان زینتی را خواهد داشت، اظهار داشت: این واحد تولیدی پس از راه اندازی قادر به صادرات محصولات خود نیز خواهد بود.

خانپور با بیان اینکه این واحد برای 50 نفر به طور مستقیم اشتغال ایجاد می کند، اظهار داشت: این واحد علاوه بر پرورش ماهیان زینتی، به تولید تجهیزات نگهداری ماهیان زینتی همچون آکواریوم نیز خواهد پرداخت.
قزوین از قطب های تولید ماهیان زینتی در کشور به شمار می رود.


٠٩:٠٤ - دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ٣١١١    /    تعداد نمایش : ١٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: