اخبار > 21واحد تولیدی راکد در شهركهاي صنعتي قزوين به چرخه تولید بازگشتند
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

21واحد تولیدی راکد در شهركهاي صنعتي قزوين به چرخه تولید بازگشتند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین با تاکید بر حمایت و کمک به راه‌اندازی واحدهای بهره‌بردار راکد گفت: در هشت ماه سالجاري با شناسایی بیش از ۲۰۰ واحد  تولیدی راکد  21 مورد مجدداً راه‌اندازی شده و به چرخه تولید بازگشته‌اند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، ' حميدرضا خانپور ' در بازديد از يك واحد توليدي در شهرك صنعتي ليا اظهار داشت:  از ابتداي سالجاري تاكنون 21 واحد توليدي و صنعتی تعطیل شده در شهركها و نواحي صنعتي استان  وحل مشکلاتی از قبیل کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش، نداشتن بازار فروش، خرید مواد اولیه، نوسازی و بازسازی تجهیزات و اختلاف شركاء که مستعد راه اندازی مجدد بوده شناسایی و با مشاوره کارشناسان، همکاری بانک‌های عامل و دستگاه‌های خدمت رسان به چرخه تولید بازگشتند.

وي با تاکید بر حمایت و کمک به راه اندازی واحدهای بهره بردار راکد گفت: در طول 2 سال و نيم  گذشته با شناسایی بیش از 200 واحد  تولیدی راکد،  84  مورد مجدداً  راه اندازی شده و به چرخه تولید بازگشته‌ و يا به سرمايه گذاران جديد واگذار شده است.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان محصولات اين واحدهاي توليدي را شامل كاغذ و مقوا، مخازن فلزي ذخيره اي و تحت فشار، انواع ناگت و كباب لقمه، انواع شيرين كننده جايگزين شكر، پري پت، كندانسور هيتر، ورق روي، دستمال كاغذي، انواع كابينت فلزي، لبنات، شمش فولاد ساده كربني و .... برشمرد.

خانپور در پايان تصريح كرد: هم‌اکنون 1403 قرارداد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان با متقاضیان سرمایه‌گذاری منعقدشده که از این تعداد 868 واحد تولیدی با اشتغال 25 هزار 900 نفر و سرمایه‌گذاری بیش از 23 هزار میلیارد ریال پروانه بهره‌برداری اخذ کردند.

گفتني است مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين بهمراه ابوالفضل ياري رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان از چند واحد توليدي در شهرك صنعتي ليا بازديد كردند.

تاريخ: 1397/09/11  | ساعت: ١١:٠٥ | شناسه: ٢٨٩٥ | تعداد نمايش: 58