اخبار > 14 سرمایه گذار در نواحی صنعتی قزوین جذب شدند
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

14 سرمایه گذار در نواحی صنعتی قزوین جذب شدند

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: 14 سرمایه گذار از ابتدای سال جاری تاکنون برای سرمایه گذاری در نواحی صنعتی استان جذب شده اند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، "حمیدرضا خانپور"افزود: به این سرمایه گذاران که برای ایجاد و احداث واحدهای تولیدی در نواحی صنعتی استان با شرکت شهرک های صنعتی قزوین قرارداد منعقد کرده اند، حدود 5.5 هکتار زمین واگذار شده است.

وی اظهار داشت: بیشترین میزان جذب سرمایه گذار در نواحی صنعتی استان به لحاظ تعداد با 4 مورد به ناحیه صنعتی الموت اختصاص داشته است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: در نواحی صنعتی طارم سفلی و آوج نیز هرکدام سه سرمایه گذار ، در نواحی صنعتی دانسفهان و اسفرورین هرکدام 2 سرمایه گذار و در ناحیه صنعتی نیکویه نیز یک سرمایه گذار جدید جذب شده اند.

خانپور یاد آور شد: در حال حاضر 63 واحد تولیدی در نواحی صنعتی استان قزوین با یک هزار و 250 نفره اشتغال و سرمایه گذاری بیش از 600 میلیارد ریال دارای پروانه بهره برداری هستند که در 32 هکتار زمین مستقر هستند.

استان قزوین دارای 6 ناحیه صنعتی است.

نواحی صنعتی دارای زیر 100 هکتار مساحت هستند و عمدتا برای استقرار واحدهای تولیدی کوچک با هدف استقرار صنایع مرتبط با ظرفیت های اقتصادی مناطق ایجاد شده اند.

تاريخ: 1397/09/11  | ساعت: ٠٨:٣٧ | شناسه: ٢٨٨١ | تعداد نمايش: 16

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: