اخبار > 77 سرمایه گذار امسال جذب شهرک های صنعتی قزوین شدند
 


  چاپ        ارسال به دوست

77 سرمایه گذار امسال جذب شهرک های صنعتی قزوین شدند

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: 77 سرمایه گذار از ابتدای امسال تاکنون برای احداث و راه اندازی واحدهای تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان با این شرکت قرارداد بستند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، "حمیدرضا خانپور" در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بیشترین جذب سرمایه گذار در شهرک های صنعتی استان قزوین از ابتدای امسال تاکنون با 20 مورد به شهرک صنعتی آبیک (کاسپین 2) اختصاص داشته است.

وی ادامه داد: از این حیث شهرک های صنعتی لیا و کاسپین یک نیز به ترتیب با جذب 19 و 9 سرمایه گذار در ردیف های بعدی قرار دارند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: طی سال جاری همچنین در شهرک صنعتی خرمدشت 6 مورد، حکیمیه 5 مورد، ناحیه صنعتی الموت 4 مورد، شهرک صنعتی آراسنج به همراه نواحی صنعتی آوج و طارم سفلی هر کدام سه مورد، نواحی صنعتی دانسفهان و اسفرورین هرکدام 2 مورد و ناحیه صنعتی نیکویه نیز یک مورد جذب سرمایه گذار داشتند.

خانپور یادآور شد: از حیث میزان واگذاری اراضی به سرمایه گذاران در سال جاری، شهرک صنعتی لیا با 42 هکتار در صدر قرار دارد و شهرک کاسپین یک با 13 هکتار و همچنین شهرک صنعتی خرمدشت با 6هکتار در جایگاه بعدی قرار دارند.

این مسئول یادآور شد: در مجموع از ابتدای سال جاری تاکنون 74 هکتار زمین در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین به سرمایه گذاران برای ایجاد واحدهای تولیدی واگذار شده است.

وی اظهار داشت: این زمین ها با شرایط ویژه و با قیمت ارزان به سرمایه گذاران ارایه شده و مهم ترین مزیت آن پرداخت اقساطی هزینه های آن و همچنین برخورداری از زیرساخت های آماده همچون آب، برق، گاز و مخابرات است.

خانپور گفت: شرکت شهرک های صنعتی در استان ها ذیل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی به عنوان یکی از دستگاه های زیرمجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت کار ایجاد، توسعه و نگهداری اراضی شهرک ها و نواحی صنعتی و جذب و انعقاد قرارداد با سرمایه گذاران حوزه صنعت را برعهده دارد.

 


١٥:٢٧ - شنبه ٣ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ٢٧٥٣    /    تعداد نمایش : ٣١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: