اخبار > حضور واحدهاي توليدي شهركهاي صنعتي قزوين در 144 نمایشگاه داخلی و خارجی
 


  چاپ        ارسال به دوست

حضور واحدهاي توليدي شهركهاي صنعتي قزوين در 144 نمایشگاه داخلی و خارجی

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: در دولت تدبير و اميد با کمک این شرکت به منظور توسعه بازار و کمک به رونق تولید، واحدهاي توليدي در 144 نمایشگاه های داخلی و خارجی حضور پیدا کرده اند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين،"حمیدرضا خانپور"با اعلام اين مطلب  افزود: حضور واحدهای تولیدی در نمایشگاه های تخصصی داخلی و خارجی با هدفکمک به توسعه بازار صنايع كوچك و متوسط استان و فراهم نمودن زمینه‏های فروش محصولات تولیدیو شناسایی بازارهای هدف انجام می شود.

وی یادآور شد: از 144 نمايشگاه داخلي و خارجي، و احدهاي توليدي در 114 نمايشگاه داخلي و 30 نمايشگاه خارجي برگزار شده در کشورهای روسیه، كنيا، آلمان، اوکراین،آلمان، فرانسه، امارات، اندونزي، هند، عراق و افغانستان حضور یافته اند.

خانپور در ادامه با اشاره به اعزام و پذيرش هيئت هاي تجاري گفت: در دولت تدبير و اميد، 54 هيئت تجاري و بازرگاني به كشورهاي خارجي اعزام و در داخل استان پذيرش شدند.

رئيس هيئت مديره شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين با اشاره به اهداف اعزام و پذيرش هيئت هاي تجاري گفت: آشنايي صاحبان صنايع با نيازهاي بازارهاي خارجي و آخرين پيشرفت تكنولوژي صنايع كشورهاي مختلف - توسعه بازارهاي خارجي و معرفي محصولات و توانمنديهاي صنايع استان – ايجاد پيوند و زمينه هاي همكاري هاي آتي چون مشاركت ، سرمايه گذاري ، انتقال تكنولوژي  ميان واحدهاي صنعتي استان و صنايع كشورهاي خارجي از مهمترين اهداف اعزام و پذيرش هيئت هاي تجاري مي توان نام برد.

گفتني است اعزام هيئت هاي تجاري به كشورهاي روسيه، اكراين، پرتغال، كنيا، مالزي، ارمنستان وعراق و پذيرش هيئت هاي تجاري و بازرگاني از كشورهاي لهستان، فرانسه، آلمان، هلند، سوئد، تركيه، مصر، چين، موريتاني، آفريقاي جنوبي، روسيه، 21 سفير و نمايندگان كشورهاي مختلف و...... بوده است.


١٠:٠٢ - چهارشنبه ٩ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٢٣٨٥    /    تعداد نمایش : ١٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: