اخبار > دومين تور صنعتي مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز قزوین از شهركهای صنعتی
 


  چاپ        ارسال به دوست

دومين تور صنعتي مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز قزوین از شهركهای صنعتی

دومين تور صنعتي مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز قزوین از چند واحد توليدي در شهرك صنعتي ليا با هدف معرفی ظرفیت‌های صنعتی استان، آشناییبا واحد‌های موفق و آشنایی با مشکلات این واحد‌ها انجام شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، " حميدرضا خانپور " درحاشيه اين بازديد با اشاره به تعداد تورهاي صنعتي گفت: از زمان آغاز طرح تورهاي صنعتي در كشور اين شركت 170 تور صنعتي، نمايشگاهي و تعالي با تعداد 3 هزار و 150 نفر شركت كننده در داخل و خارج از استان براي واحدهاي صنعتي برگزار كرد.

وي هدف از برگزاري چنين تورهاي صنعتي را آشنایی با توانمندیهای صنایع بزرگ و نمونه ، نهادینه کردن  فرهنگ كار و مهارت، تقویت شبکه زنجیره تامین در راستای ارتباط با صنایع بزرگ و  نمونه و انتقال تجربیات  به لحاظ  نوع کارآئی و فعالیتهای تکمیل کننده و احياء كاروزي  و كارآموزي را مي توان  نام برد.

رئيس هيئت مديره شركت شهركهاي صنعتي استان يادآور شد: در سالجاري از ابتداي سال تاكنون 14 تور بازديد صنعتي ، نمايشگاهي و تعالي برگزار شده كه تا پايان سال برگزاري 15 تور صنعتي، نمايشگاهي و  تعالي در دستور كار اين شركت قرار دارد.

"سعید انبارلویی" مدير كل صدا و سمياي مركز قزوين  در این بازدید‌ها با تاکید بر کمک به حل مشکلات اقتصادی واحدها، از آمادگی رسانه برای انعکاس مشکلات و معرفی واحد‌های موفق خبر داد.

گفتني است این دومین بازدید مدیران و برنامه سازان صدا و سیما مركز قزوين از واحد‌های صنعتی مستقردر شهركهاي صنعتي قزوين با رويكرد حمایت از تولید ملی و فرهنگ سازی در زمینه استفاده مردم از محصولات ساخت داخل اجرا شد.


٠٨:٤٤ - شنبه ٥ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٢٣٠٩    /    تعداد نمایش : ١٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: