اخبار > کلینیک عارضه یابی واحدهای صنعتی قزوین آماده به کار شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

کلینیک عارضه یابی واحدهای صنعتی قزوین آماده به کار شد

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: کلینیک کسب و کار و عارضه یابی واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان آماده به کار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين،" شهريار كشاورز " درمراسم اهداء حكم اعضاي منتخب كلينيك عارضه يابي كسب و كار قزوين افزود: این کلینیک از آبان ماه امسال آماده ارایه خدمت به واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان است.

وی با بیان اینکه این کلینیک ها در حوزه مدیریت بهینه منابع انسانی، بازاریابی و بهبود کیفیت و بهره وری به واحدهای تولیدی متقاضی مشاوره می دهند، اظهار داشت: کلینیک های کسب و کار و عارضه یابی یکی از مدل های موفق اجرا شده در کشورهای صنعتی و توسعه یافته به شمار می رود.

این مسئول گفت: کارشناسان حاضر در این کلینیک متخصصان امور تولید و صنعت هستند که برای فعالیت مشاوره ای و عارضه یابی گزینش شده اند.

کشاورز اظهار داشت: 22 کارشناس در این کلینیک به واحدهای تولیدی خدمت ارایه می کنند و از بین این نفرات اعضای هیات مدیره نیز انتخاب شده اندو بعد از انتخاب اعضاي هيئت مديره، خانم فاطمه غفوري بعنوان مدير كلينيك كسب و كار معاونت صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين انتخاب شد.

 وی با بیان اینکه کلینیک یاد شده دارای یک شورای راهبری با حضور معاون اقتصادی استاندار، مدیرکل برنامه و بودجه، رییس اتاق بازرگانی، رییس سازمان صنعت، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی است و دبیری آن نیز برعهده حوزه صنایع کوچک این شرکت قرار دارد.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی قزوین نحوه استفاده واحدهای تولیدی از خدمات کلینیک کسب و کار و عارضه یابی را مراجعه به سامانه مربوطه که بزودی در درگاه اینترنتی وزارت صنعت و یا سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی قرار می گیرد عنوان کرد و گفت: واحدها با مراجعه به درگاه یاد شده درخواست خود را در زمینه های مختلف برای استفاده از خدمات این کلینیک ارایه و در نوبت خدمت قرار می گیرند.


٠٨:٥٩ - چهارشنبه ٢ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٢٢٧٤    /    تعداد نمایش : ٢٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: