اخبار > واگذاري 72 هكتار زمين صنعتي به سرمايه گذاران در شهركهاي صنعتي استان قزوين
 


  چاپ        ارسال به دوست

واگذاري 72 هكتار زمين صنعتي به سرمايه گذاران در شهركهاي صنعتي استان قزوين

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: از ابتداي سالجاري تاكنون 72 هكتار از اراضي صنعتي شهركها و نواحي صنعتي به متقاضيان سرمايه گذاري واگذار شده كه نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد چشمگيري داشته است.

بنابرگزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين " حميدرضا خانپور" با اعلام اين خبر افزود: رشد 7/1برابری واگذاری زمین به متقاضیان ساخت واحدهای تولیدی، صنعتي و خدماتي در   شهرک های صنعتی، نشان از رونق توليد و اشتیاق بخش خصوصی برای سرمایه گذاری مي باشد.

وي يادآور شد: در سال حمايت از كالاي ايراني  و در راستای جذب سرمایه گذار، ایجاد رونق اقتصادی و اشتغال پایدار جوانان، شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین موفق به جذب 71  متقاضی       سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی استان شده است.

خانپور اظهار داشت: تا كمتر از يكماه آينده حدود 70 هكتار از اراضي شهرك صنعتي خرمدشت به متقاضي   سرمايه گذاري واگذار خواهد شد و تا پايان سال واگذاري 100 هكتار از اراضي شهركها و نواحي صنعتي به سرمايه گذاران در دستور كار اين شركت قرار دارد.

رئيس هيئت مديره شركت شهركهاي صنعتي استان با اشاره به نوع فعاليت اين واحدهاي صنعتي تصريح كرد: بيشترين ميزان فعاليت متقاضيان سرمايه گذاري در حوزه شيميايي، غذايي، فلزي و برق بوده است.

خانپور به تفکیک زمین های واگذار شده در هر شهرک و ناحیه صنعتی پرداخت و گفت: شهرک های صنعتي  ليا، كاسپين، خرمدشت و حكيميه به ترتیب بیشترین میزان مساحت واگذاری ها را داشته اند.

وي در پايان از رتبه برتر در جذب سرمايه گذار در شهركهاي و نواحي صنعتي استان در هشت ماهه نخست امسال در كشور خبر داد.


١٠:١٠ - سه شنبه ١ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٢٢٦٤    /    تعداد نمایش : ١٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: