اخبار > حضور 17 واحد توليدي شهركهاي صنعتي قزوين در نمايشگاه منطقه آزاد انزلي
 


  چاپ        ارسال به دوست

حضور 17 واحد توليدي شهركهاي صنعتي قزوين در نمايشگاه منطقه آزاد انزلي

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: در راستاي حمايت از توليد ملي و كالاي ايراني دومین نمایشگاه بین المللی کشاورزی ,  مواد غذایی و صنایع وابسته با رويكرد صادرات در منطقه آزاد بندر انزلي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، " حميدرضا خانپور " با اعلام اين مطلب افزود: بيش از 17 واحد توليدي از استان در زمینه های غذایی، ماشین آلات، بسته بندی و.. از شهرکهای صنعتي كاسپين، ليا و دانسفهان كه 25 درصد از فضاي نمايشگاه را در پوشش داده اند با هدف معرفي فرصتهاي مناسب براي كسب و كارها، رونق بازارهاي صادراتي و شناسايي بازار هدف از اساسي ترين دلايل حضور واحدهاي توليدي در نمايشگاههاي داخلي و خارجي بر شمرد.

وي از برپايي غرقه اي توسط شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين با هدف جذب سرمايه گذار داخلي و خارجي در شهركهاي صنعتي در راستاي رونق انقتصادي و ايجاد اشتغال پايدار و مشوقهايي از قبيل معافيت مالياتي 7 الي 13 سال و واگذاری حقوق انتفاع و اراضی صنعتی در شهرکهای صنعتی به متقاضیان بصورت نقد و اقساط بلند مدت خبر داد.

گفتني است دومین نمایشگاه بین المللی کشاورزی ,  مواد غذایی و صنایع وابسته  از 17 لغايت 20 مهرماه در منطقه آزاد بندر انزلي برپاست


١٥:١٤ - چهارشنبه ١٨ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ٢٠٠٥    /    تعداد نمایش : ٢٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: