اخبار > يك واحد توليدي خارجي با حضور معاون رییس جمهور در شهرك صنعتي كاسپين افتتاح شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

يك واحد توليدي خارجي با حضور معاون رییس جمهور در شهرك صنعتي كاسپين افتتاح شد

با حضور محمد باقر نوبخت معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان برنامه و بودجه یک واحد تولیدی با سرمایه گذاری خارجی در شهرک صنعتی کاسپین قزوین مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، واحد توليدي 'بل روزانه' در زمینه تولید محصولات لبنی از جمله شیر و پنیر فعالیت می کند، با 34 میلیون یورو سرمایه گذاری توسط سرمایه گذاران کشور فرانسه ساخته و به مرحله بهره برداری رسیده است.

با بهره برداری از این واحد تولیدی زمینه اشتغال زایی برای 379 نفر فراهم شده است.

در ادامه حضور معاون رئيس جمهور در شهرك صنعتي كاسپين نیز آیین کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی طرح صنعتي ديبا صنعت مرواريد با سرمایه گذاری مشترک سرمایه گذاران داخلی و عراقی صورت گرفته برگزار شد.

اين طرح صنعتي در زمينه توليد جعبه ورق کارتن چند لایه و چسب تیوپ و قوطی اسپری آلومینیومی فعاليت ميكند.

برای ساخت این واحد با کمک سرمایه گذار خارجی ۵۹۳ میلیارد ریال هزینه خواهد شد.

با تکمیل این واحد برای ۱۲۰۰ نفر شغل ایجاد خواهد شد و تولیدات این مجموعه قادر خواهد بود ۹۰ درصد سهم بازار داخلی را تامین کرده و ۷۵درصد صادرات به عراق و سایر کشورها را نیز پوشش دهد.

در سفر محمد باقر نوبخت معاون رئيس جمهور و رئيس برنامه وبودجه  به شهرك صنعتي كاسپين را، استاندار، نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی، معاونین استاندار، مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی همراهي مي كردند.


٠٧:٠٩ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٨٧٤    /    تعداد نمایش : ٧٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: