اخبار > برنامه ريزي براي رونق اقتصادي واحدهاي جانشيني بانك ها در شهركهاي صنعتي قزوين
 


  چاپ        ارسال به دوست

برنامه ريزي براي رونق اقتصادي واحدهاي جانشيني بانك ها در شهركهاي صنعتي قزوين

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت : 72 واحد توليدي و طرح صنعتي در شهركها و نواحي صنعتي در تكملك و در شرف جانشيني بانكهاي عامل قرار دارند.

بنابرگزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين " حميد رضا خانپور " در ديدار با "يزدان دوست" رئيس امور شعب بانك ملي استان قزوين عنوان كرد : در راستاي سياستهاي ابلاغي از سوي مقام معظم رهبري در چارچوب اقتصاد مقاومتي و نگاه ويژه به صنايع كوچك و متوسط ( طرح رونق كسب و كار )  مبني بر ساماندهي و احياي بخشهاي اقتصادي واحدهاي توليدي كه سرمايه گذاري كرده اند واحدهاي صنعتي و توليدي كه به هر نحوي در جانشيني بانكهاي عامل قرار دارند براي راه اندازي مجدد تعيين و تكليف مي شوند.

وي با اشاره به بررسي آخرين وضعيت اين واحدهاي توليدي و صنعتي مستقر در شهركها و نواحي صنعتي استان گفت: هم اكنون از 72 واحد صنعتي در شهركها و نواحي صنعتي استان تملك بانكهاي عامل، 42 واحد توليدي و طرح صنعتي جانشين شده و 26 واحد ديگر در شرف جانشيني هستند كه 16 واحد توليدي و طرح صنعتي فعال بوده و مابقي غير فعال و راكد مي باشند كه در اين نشست موانع و مشكلات در حوزه قراردادهاي جانشيني بانكها مورد بررسي قرار گرفت.

خانپور كمبود نقدينگي، فقدان بازار، فرسودگي ماشين آلات و تجهيزات و اختلاف بين شركاء و سهامداران را از مهمترين عوامل راكد بودن اين واحدهاي توليديو طرحهاي صنعتي عنوان كرد. 

در ادامه " يزدان دوست " رئيس امور شعب بانك ملي استان قزوين تصريح كرد: آماده همكاري براي تعيين تكليف واحدهاي جانشين شده و ارائه تسهيلات به واحدهاي توليدي وصنعتي كه با هدف توليد، رونق اقتصادي و ايجاد اشتغال پايدارگام برمي دارند هستيم.


١٣:٠١ - سه شنبه ٣ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٧٢٩    /    تعداد نمایش : ٢٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: