اخبار > از ابتدای امسال تاکنون 70 میلیارد ریال اعتبار در شهرک های صنعتی قزوین هزینه شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

از ابتدای امسال تاکنون 70 میلیارد ریال اعتبار در شهرک های صنعتی قزوین هزینه شد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: 70 میلیارد ریال از ابتدای امسال تاکنون برای توسعه زیرساخت ها در شهرک های صنعتی استان هزینه شده است.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين ،" حمیدرضا خانپور"در بازديد از پروژه تصفيه خانه فاضلاب شهرك صنعتي ليا با بیان اینکه 160 میلیارد ریال دیگر پروژه در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین در حال اجرا قرار دارد، افزود: هزینه های یاد شده از محل بودجه دولت شامل اعتبارات استانی و ملی انجام شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: این هزینه ها صرف توسعه زیرساخت ها شده و شامل عملیات هایی اجرایی همچون زیرسازی و ایجاد خیابان و بلوار، آسفالت کشی، جدول کشی، شبکه روشنایی، انتقال آب، برق و گاز در شهرک ها و نواحی صنعتی استان شده است.

وی اظهار داشت: تا پایان سال جاری باید 27 میلیارد ریال باید از این محل صرف توسعه زیرساخت ها در شهرک ها و نواحی صنعتی استان شود.

خانپور با بیان اینکه قزوین از ظرفیت های لازم و قابل توجهی برای جذب سرمایه گذار در بخش تولید و صنعت برخوردار است،گفت: با صرف این اعتبارات، زیرساخت های لازم و مورد نیاز برای سرمایه گذاران در شهرک ها و نواحی صنعتی استان تامین می شود.


١٠:٥٧ - يکشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ١٦٤٠    /    تعداد نمایش : ١٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: