اخبار > بیش از يك هزار و ۲۶۰ واحد صنعتي راکد امسال به چرخه تولید بازگشت/ اجراي بیش از ۶ هزار میلیارد تومان پروژه‌هاي زیرساختی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت در قزوين اعلام كرد:

بیش از يك هزار و ۲۶۰ واحد صنعتي راکد امسال به چرخه تولید بازگشت/ اجراي بیش از ۶ هزار میلیارد تومان پروژه‌هاي زیرساختی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور

علی رسولیان روز یکشنبه در آيين تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین با اشاره به توسعه آمایش سرزمینی در كشور اظهار داشت: توسعه آمایش سرزمینی در حوزه صنعت در تمامي استان‌ها که موجب اشتغال پایدار می‌شود، آغاز شده است که با همکاری مجلس شورای اسلامی و سایر دستگاه‌های مرتبط صورت می‌پذیرد.

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت با بیان این‌که بیش از یک هزار و ۲۶۰ واحد صنعتي راکد امسال به چرخه تولید بازگشته‌اند، گفت: حمایت از صنایع را در دستور کار خود قرار داده‌ایم و  امیدوارم تا پایان سال عملکرد خوبی در این زمینه داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، علی رسولیان روز یکشنبه در آيين تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین با اشاره به توسعه آمایش سرزمینی در كشور اظهار داشت: توسعه آمایش سرزمینی در حوزه صنعت در تمامي استان‌ها که موجب اشتغال پایدار می‌شود، آغاز شده است که با همکاری مجلس شورای اسلامی و سایر دستگاه‌های مرتبط صورت می‌پذیرد.

وي افزود: توسعه زیرساخت‌ها و اجراي پروژه‌هاي عمرانی باكيفيت از اولویت‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران است، به‌طوري که در حال حاضر بیش از ۶ هزار میلیارد تومان پروژه‌هاي زیرساختی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور درحال اجرا می‌باشد که نسبت به مدت مشابه قبل، رشد ۵۰ درصدی داشته است.

رئيس هيأت مديره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اضافه كرد: الکترونیکی کردن فرآيند واگذاری زمين، اعطاي مزاياي ویژه به شركت‌هاي دانش بنیان، استفاده از تمامي ظرفیت‌های قانوني موجود و فعال كردن ظرفیت‌هاي خالي واحدهاي تولیدي در مجموعه شهرک‌هاي صنعتي، گام‌هاي مهم اين سازمان در جهت تحقق شعار امسال بوده است.

رسولیان در ادامه ضمن تقدیر از خدمات مدیرعامل سابق شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین و  کارنامه قابل قبول وی يادآور شد: حميد رضا خانپور از مدیران پرتلاش اين مجموعه بوده و شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین نيز جزو استان‌های برتر در جذب سرمایه گذار است که عملکرد وی در پیشرفت شهرک‌ها و نواحی صنعتی و رونق فعالیت واحدهای توليدي قابل دفاع است.

وی در ادامه از رضا صفاری سرپرست جدید شرکت شهرک‌های صنعتی قزوين به‌عنوان كارشناسي خوشنام، مؤمن و دارای تخصص با کارنامه درخشان فعالیت در مجموعه شرکت شهرک‌های صنعتی با بیش از ۱۸ سال سابقه کار اجرایی و آشنایی کامل با بخش خصوصی در دوره‌هاي مختلف تصدی مسئولیت نام برد.

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران پيش از اين مراسم، با محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین ديدار و همچنين ساختمان جدید شرکت شهرک‌هاي صنعتي قزوين را افتتاح كرد.

استان قزوین ۱۵ شهرک و ناحیه و یک شهر صنعتی و چهار هزار واحد تولیدی دارد.

© گزارش تصويري

تاريخ: 1400/10/05  | ساعت: ١٨:٣٥ | شناسه: ١٦٠٨٣ | تعداد نمايش: 332


خروج