اخبار > تور صنعتي مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز قزوین از شهركهای صنعتی استان
 


  چاپ        ارسال به دوست

تور صنعتي مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز قزوین از شهركهای صنعتی استان

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: اولين تور صنعتي با حضور مدير كل، معاونين و برنامه سازان صدا و سيماي مركز قزوين از شرکت های فعال و موفق در زمینه تولید کالای مرغوب و باکیفیت ایرانی شهرک صنعتی کاسپین آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين،" حميدرضا خانپور " در حاشيه بازديد جمعی از مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز قزوین اظهار داشت : نگرش و ديدگاه عموم مردم براي خريد كالاي ايراني با رويكرد توسعه ، رونق اقتصادي و ايجاد اشتغال پايدار است و قطعا شناخت از كالاي ايراني با كيفيت و قيمت مناسب  متضمن فرهنگ سازي  و آگاهي بخشي  براي عموم مردم می باشد.

وي با اشاره به شرايط اقتصادي در كشور تصريح كرد: با توجه به رسالت صدا و سيما و نقش رسانه ملي در  برنامه‌سازی بر مبنای امید آفرینی و حمایت از تولید ملی و ترغيب و تشويق عموم مردم به خريد از اين كالاها، مي توان بخش عظیمی از تحريم ها  را بي اثر كرد.

در ادامه "سعيد انبارلويي" مدير كل صدا و سيماي مركز قزوين افزود: یکی از اهداف اصلی رسانه ملی، کمک و معرفی محصولات و تولیدات داخلی به جای محصولات خارجی و وارداتی است.

انبارلویی افزود: صدا و سیمای مرکز قزوین آمادگی دارد تا بتواند با تولید فیلم ها، سریال ها و مستندهای فاخر، زمینه های توسعه، اشتغال و کارآفرینی را در نقاط مختلف استان فراهم کند.

وی بیان کرد: توجه به حمایت از تولید ملی و فرهنگ سازی در زمینه استفاده مردم از محصولات ساخت داخل مساله ای بسیار مهم و حیاتی برای بخش های اقتصادی کشور است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین از تبیین اثرات مثبت حمایت مردم از تولیدات داخلی در ایجاد اشتغال مولّد و پویا گفت: مطمئنا حمایت از تولید ملی به حل مشکل بیکاری کمک می کند و سبب ایجاد اشتیاق مردم در استفاده از کالاهای داخلی شده و در مقابل نیز تولید کننده در صورت حمایت از طرف مردم ترغیب می شود کیفیت کالای خود را افزایش دهد، گفتنی است این تورها در کلیه شهرکها و نواحی صنعتی استان اجرا خواهد شد.


١١:٢٥ - چهارشنبه ٢١ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ١٥٩٤    /    تعداد نمایش : ٢٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: