اخبار > مشوقهاي ويژه براي جذب سرمايه گذاران در ناحيه صنعتي نيكويه
 


  چاپ        ارسال به دوست

مشوقهاي ويژه براي جذب سرمايه گذاران در ناحيه صنعتي نيكويه

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي قزوين گفت: زیر ساخت ها در ناحيه صنعتی نیکویه مهيا شده و اراضي صنعتي در حال واگذاری به سرمایه گذاران می باشد و متقاضيان سرمايه گذار مي توانند با استقرار در ناحیه صنعتی نیکویه از 13 سال معافيت مالياتي و تسهيلات ارزان قيمت سامانه كارآ استفاده كنند.

بنابرگزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين "حميد رضا خانپور" در بازديد از ناحيه صنعتي نيكويه بهمراه بهمن طاهرخاني نماينده مردم شريف تاكستان در مجلس شوراي اسلامي اظهار است: در راستاي حمايت از متقاضيان سرمايه گذاري و ايجاد انگيزه و ترغيب جهت استقرار در ناحيه صنعتي نيكويه مشوقهايي از قبيل پرداخت 5درصد از عوامل نقدي  حقوق انتفاع و اقساط بلند مدت مابقي عوئامل غير نقدي سرمايه گذاري كنند.

 خانپور از اعلام آمادگی اين شركت جهت نشست با حضور مسولین و سرمايه گذاران محلي و بومي در خصوص فعال سازي اين ناحيه صنعتي خبر داد و افزود: نزديكي به آزاد راه قزوين –رشت ، وجود نیروی انسانی جوان و آماده به كار در جوار ناحيه صنعتي نيكويه را مهمترين مزيت اين ناحيه صنعتي خواند.

در ادامه اين بازديد " بهمن طاهرخاني" نماينده مردم تاكستان در مجلس شوراي اسلامي از حمايتهاي نمايندگان مجلس براي حضور سرمايه گذاران داخلي و خارجي در استان و ارائه تسهيلات با بهره پايين به سرمايه گذاراني كه در مناطق كمتر توسعه يافته حضور  يافته خبر داد اعلام كرد تماممي زيرساخت با حمايت شركت شهركهاي صنعتي آماده شد و بايد همه كمك كنند تا سرمايه گذار جذب شود.

وي تصريح كرد: نقش مسئولين محلی و بومي برای ترغيب  و جذب سرمايه گذار  وتشویق مردم وجلوگیری از مهاجرت جوانان از روستاها به شهر را مهم برشمرد.

ناحيه صنعتي نيكويه با مساحت 78 هكتار داراي امكاناتي از قبيل راه دسترسي، آب ، برق، روشنايي و ... مي باشد كه بالغ بر  25  ميليارد ريال براي شهرك سازي سرمايه گذاري شده است و هم اكنون اراضي اين ناحيه صنعتي در حال واگذاري به متقاضيان سرمايه گذاري  و كارآفرينان علاقمند مي باشد.


١١:٤٩ - يکشنبه ١٨ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ١٥٥٥    /    تعداد نمایش : ٢٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: