اخبار > 2 هزار میلیارد ریال در شهرک های صنعتی قزوین سرمایه گذاری می شود
 


  چاپ        ارسال به دوست

2 هزار میلیارد ریال در شهرک های صنعتی قزوین سرمایه گذاری می شود

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: با عقد 55 قرارداد جدید طی سال جاری با متقاضیان ایجاد واحدهای تولیدی، 2 هزار میلیارد ریال در شهرک ها و نواحی صنعتی استان سرمایه گذاری می شود.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين،"حمیدرضا خانپور"با اعلام اين مطلب  افزود: با اجرای طرح های مربوط به این سرمایه گذاران برای 1200 نفر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان به طور مستقیم شغل ایجاد می شود.

وی در ادامه یادآور شد: شهرک ها و نواحی صنعتی استان سال جاری از نظر میزان واگذاری زمین به سرمایه گذاران در صدر کشور قرار دارند.

خانپور اظهار داشت: امسال در مجموع 56 هکتار زمین به سرمایه گذاران در شهرک ها و نواحی صنعتی استان واگذار شده که میانگین این رقم در کشور 9 هکتار بوده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین اضافه کرد: 56 هکتار زمین یاد شده برای ساخت واحدهای تولیدی به 55 سرمایه گذار واگذار شده است.

خانپور خاطرنشان کرد: نزدیکی به تهران و وجود زیرساخت های صنعتی و ارتباطی لازم در کنار فرهنگ بالای جذب سرمایه گذار توسط جامعه استان موجب شده تا بسیاری از سرمایه گذاران بخش صنعت، قزوین را برای سرمایه گذاری و ایجاد واحدهای تولیدی انتخاب کنند.


١١:٤٥ - دوشنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٦٧    /    تعداد نمایش : ٢٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: