اخبار > پیام استاندار قزوين بمناسبت روز ملي حمايت از صنايع كوچك
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام استاندار قزوين بمناسبت روز ملي حمايت از صنايع كوچك

استاندار قزوین با صدور پیامی فرارسیدن ۲۱ مرداد ماه روز ملی حمایت از صنایع کوچک را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين در پيام عبدالمحمد زاهدی استاندار آمده است: صنايع كوچك، شهركها و نواحي صنعتي در توسعه صنعتي، اشتغال پايدار، رونق اقتصادي، افزايش توليد ملي و حمايت از كالاي ايراني از جايگاه و اهميت ويژه اي برخوردارند و مي توانند در خودكفايي كشور نقش اساسي، بي بديل و كليدي داشته باشد.
بيست و يكم مردادماه روز ملي حمايت از صنايع كوچك را برجهادگران عرصه تلاش و توليد ، پيشكسوتان، كارآفرينان، نخبگان اقتصادي حوزه صنايع كوچك و سرمايه گذاران صنعتي كه در رشد و توسعه اقتصادی کشور نقش اساسي ايفا كرده تبريك و تهنيت عرض مي نمايم.
در وضعيت حساس كنوني جامعه كه ايجاد اشتغال، حمايت از توليد و خريد كالاي ايراني، توجه به معشيت مردم و توزيع عادلانه درآمد همواره از دغدغه هاي مقام معظم رهبري و رياست محترم جمهوري اسلامي ايران مي باشد، توسعه صنايع كوچك جز با همت تمامي تاثير گذاران اين حوزه تحقق نخواهد يافت. ضمن تقدير و تشكر از مديران حوزه صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي استان به كليه دستگاههاي اجرايي اقتصادي و خدمات رسان استان ابلاغ مي كنم در سالي كه مقام معظم رهبري به عنوان سال " حمايت از كالاي ايراني "  نامگذاري نموده يار و ياور شما و تسهيلگر در حل مشكلات پيش روي صنعت باشند.
توفيق خدمت گذاري شايسته توسط سرمايه گذاران و صنعتگران عزيز را از خداوند قادر متعال خواستارم.


١١:٤٢ - دوشنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٦٦    /    تعداد نمایش : ٢٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: