اخبار > 11هزار میلیارد ریال در شهرک‌های صنعتی قزوین سرمایه‌گذاری می‌شود
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

11هزار میلیارد ریال در شهرک‌های صنعتی قزوین سرمایه‌گذاری می‌شود

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: ۱۱ هزار میلیارد ریال از طریق جذب سرمایه‌گذاران جدید طی سال جاری، در شهرک‌های صنعتی استان قزوین سرمایه‌گذاری می‌شود.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت:  ۱۱ هزار میلیارد ریال از طریق جذب سرمایه‌گذاران جدید طی سال جاری، در شهرک‌های صنعتی استان قزوین سرمایه‌گذاری می‌شود.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، " حميدرضا خانپور" با علام اين مطلب اظهار داشت: این میزان سرمایه گذاری از سوی ۹۶ سرمایه گذار که از ابتدای سال جاری تاکنون جذب شده و با این شرکت قرارداد منعقد کرده اند، انجام خواهد شد.

وي همچنین یادآور شد: این سرمایه گذاران برای اجرای طرح های تولیدی خود ۶۲ هکتار زمین آماده سازی شده و دارای زیرساخت (آب، برق و گاز) در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین دریافت کرده اند.

این مسوول گفت: با اجرای طرح های تولیدی مربوط به سرمایه گذاران جذب شده در سال جاری، پیش بینی می شود برای ۲ هزار و ۹۸۰ نفر به طور مستقیم در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین اشتغال ایجاد شود.

این مسوول با بیان اینکه طی سال های اخیر با وجود تنگناهای مالی موجود در کشور و تحریم های ظالمانه دشمن با رشد سرمایه گذاری از حیث تعداد و میزان در شهرک های صنعتی استان قزوین روبرو بوده ایم، افزود: بر همین اساس و با سرمایه گذاری های انجام شده طی سال های اخیر، ۳۵ درصد اشتغال ایجاد شده در شهرک های صنعتی استان مربوط به دولت یازدهم و دوازدهم بوده است.

خانپور در ادامه از قزوین به عنوان استانی پرجاذبه برای سرمایه گذاری صنعتی نام برد و اظهار داشت: با سرمایه گذاری های انجام شده از سوی دولت در ایجاد زیرساخت برای استقرار واحدهای تولیدی، در حال حاضر در چهارگوشه استان قزوین امکانات لازم از جمله زمین آماده سازی شده و دارای زیرساخت در قالب شهرک ها و نواحی صنعتی برای پذیرش سرمایه گذاران و استقرار و ایجاد واحدهای صنعتی وجود دارد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین یادآور شد: بیشترین حجم سرمایه گذاری های انجام شده در شهرک های صنعتی استان مربوط به شهرک های لیا، کاسپین یک و ۲ (آبیک)، خرمدشت،حیدریه و آراسنج بوده است.

تاريخ: 1399/08/18  | ساعت: ٠٨:٤٣ | شناسه: ١٢٢٤١ | تعداد نمايش: 49

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج