اخبار > 23واحد راکد در شهرک‌های صنعتی قزوین به چرخه تولید بازگشتند
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

23واحد راکد در شهرک‌های صنعتی قزوین به چرخه تولید بازگشتند

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: ۲۳ واحد تولیدی راکد و تعطیل مستقر در شهرک‌های صنعتی استان قزوین نیمه نخست سال جاری احیا شده و به چرخه تولید بازگشتند.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: ۲۳ واحد تولیدی راکد و تعطیل مستقر در شهرک‌های صنعتی استان قزوین نیمه نخست سال جاری احیا شده و به چرخه تولید بازگشتند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، " حميدرضا خانپور" با اعلام اين مطلب افزود: با بازگشت به چرخه تولید این واحدهای صنعتی، زمینه اشتغالزایی مستقیم برای ۲۱۶ نفر فراهم شده است.

وي اظهار داشت: کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش، نداشتن مواد اولیه، بدهی بانک و سوء مدیریت و اختلاف شرکا، نبود بازار، فرسودگی و خرابی ماشین آلات از جمله دلایل رکود و تعطیلی این واحدهای تولیدی بوده که در سالیان گذشته تولید خود را متوقف کرده بودند.

این مسوول به تولیدات واحدهای احیا شده در شهرک های صنعتی استان قزوین نیز اشاره کرد و گفت: انواع قطعات خودرو، صندلی فلزی، رادیاتورهای آلومینیومی سیستم حرارت مرکزی، ضد یخ و روغن موتور خودرو، پوشاک کشباف، آهک، اختلاط و بسته بندی گازهای صنعتی، انواع مربا،  ورق و صفحات با فوم پلی استایرن، کود کشاورزی، خوراک آماده دام، لوله پلاستیکی، اکسید مولیبدن، بطری آب آشامیدنی، انواع جعبه و کارتن مقوایی، نخ بسته بندی، قوطی کنسرو، ماشین آلات تولید جعبه کارتن  و ورق کارتن سه لا، عایق های الکترونیکی و کابل برق، پروفیل های فولادی تولیدات واحدها را شامل می شوند

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین اظهار داشت: احیای واحدهای راکد و تعطیل شده در کنار کمک به تکمیل طرح های صنعتی در حال اجرا و همچنین جذب سرمایه گذاران جدید از اولویت های اساسی ما در سال جهش تولید به شمار می رود.

این مسوول گفت: تامین نقدینگی و سرمایه در گردش مورد نیاز از طریق ارایه تسهیلات بانکی، کمک به تامین مواد اولیه، جایگیزینی مدیریتی و یا تغییر خط تولید از جمله راه هایی است که از طریق آنها تلاش داریم تا واحدهای تولیدی تعطیل و راکد در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین را به چرخه تولید بازگردانیم.

وی با اشاره به فعالیت گروه عارضه یابی واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی قزوین،گفت: مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی از سوی این گروه شناسایی و مورد بررسی قرار می گیرند تا از تعطیلی واحدهای تولیدی جلوگیری شده و همچنین واحدهای راکد و تعطیل بتوانند احیا شده و دوباره تولید خود را از سر بگیرند.

خانپور اظهار امیدواری کرد در نیمه دوم سال جاری بیش از رقم فعلی واحدهای تولیدی احیا شده در نیمه اول سال بتوان صنایع راکد و تعطیل در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین را به چرخه تولید بازگرداند.

تاريخ: 1399/07/19  | ساعت: ١٠:١٥ | شناسه: ١٢٠٠٩ | تعداد نمايش: 12

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج