اخبار > 4200هکتار زمین در قزوین برای استقرار صنایع تامین شده است
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

4200هکتار زمین در قزوین برای استقرار صنایع تامین شده است

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: تاکنون ۴۲۰۰ هکتار زمین در استان قزوین برای استقرار صنایع در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین پیش‌بینی و تامین شده است.

 

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: تاکنون ۴۲۰۰ هکتار زمین در استان قزوین برای استقرار صنایع در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین پیش‌بینی و تامین شده است.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، " حميدرضا خانپور"  با اعلام این مطلب اظهار داشت: از این میزان اراضی، ۱۷۰۰ هکتار آماده سازی شده و از زیرساخت برخوردار شده اند.

وي افزود: این میزان زمین واقع در شهرک ها و نواحی مختلف صنعتی با استفاده از اعتبارات دولتی آماده سازی شده و زیرساخت های لازم نظیر آب، برق، گاز و مخابرات، جاده و شبکه روشنایی و فضای سبز در آنها ایجاد شده است.

این مسوول خاطرنشان کرد: شهرک ها و نواحی صنعتی پراکندگی مناسبی در استان قزوین دارند و در همه شهرستان ها دارای شهرک و یا ناحیه صنعتی هستند اما در برخی شهرک های پرتقاضا برای سرمایه گذاری با محدودیت زمین روبرو هستیم.

خانپور افزود: بر همین اساس سال جاری توسعه هزار هکتاری شهرک های صنعتی قزوین را کلید زده ایم و بر این اساس شاهد توسعه شهرک های حیدریه، لیا و کاسپین خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین با اشاره به جذب ۱۶۰۰ سرمایه گذار در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان، یادآور شد: ۳۰ هزار نفر در شهرک های صنعتی استان قزوین به شکل مستقیم اشتغال دارند که ۱۰ هزار نفر از آنها طی هفت سال اخیر صاحب شغل شده اند.

نزدیک به یک هزار واحد تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین دارای پروانه بهره برداری هستند.

بیش از ۵۰۰ طرح صنعتی نیز در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین در مراحل مختلف اجرا و احداث قرار دارند.

تاريخ: 1399/04/28  | ساعت: ١٢:٢٤ | شناسه: ١٠٩٥٤ | تعداد نمايش: 43

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج