اخبار استانی
 

۵۶۷ طرح تولیدی در شهرک های صنعتی قزوین در حال اجراست

مدير عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: ۵۶۷ طرح صنعتی با ۴ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در شهرکها در حال ساخت است که با تکمیل آنها برای ۱۹ هزار و ۶۰۵ نفر شغل ایجاد خواهد شد.


پنج واحد تولیدی به جمع صنایع دانش‌بنیان در شهركهاي صنعتي قزوین افزوده شدند

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: پنج واحد تولیدی سال جاری به جمع صنایع دانش‌بنیان مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین اضافه شده‌اند.


رشد 2/7 برابری واگذاری زمین صنعتي به سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی قزوین

مدير عامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: در طول دو سال گذشته تاكنون 361 هكتار زمين صنعتي در شهركها ونواحي صنعتي استان به متقاضيان سرمايه گذاري و احداث واحدهاي توليدي، صنعتي و خدماتي در شهركها و نواحي صنعتي واگذار شده است


شهرک های صنعتی قزوین، پیشگام ملی در جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: استان قزوین در سه سال و نيم گذشته با بیش از 338 قرارداد پیشگام ملی در جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی بوده است.


افتتاح 13 طرح صنعتي و پروژه عمراني در شهركهای صنعتی استان قزوين بمناسبت هفته دولت

مدير عامل شركت شهركهاي گفت: 13 طرح صنعتي و پروژه عمراني با سرمايه گذاري 2 هزار و 740 ميليارد ريال در ایام هفته دولت در شهركها و نواحي صنعتی استان به بهره برداری خواهد رسيد.


معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران عنوان کرد: ۵۰ درصد اشتغال کشور در حوزه صنایع کوچک است

معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران عنوان کرد: ۵۰ درصد اشتغال کشور در حوزه صنایع کوچک است و بیشتر رویکرد توسعه‌ای و حمایت را دنبال می‌کند.


یک واحد تولیدی در شهرك صنعتي كاسپين افتتاح شد

بمناسبت روز ملي حمايت از صنايع كوچك با حضور معاون وزیر صنعت. معدن و تجارت و معاون صنايع كوچك سازمان صنایع کوچک و شهركهاي صنعتي ايران از یک واحد تولید رزین های سنتزی در شهرک صنعتی کاسپین بهره برداری شد.


اولین نمایشگاه رفع نیازهای فناورانه صنایع کوچک درقزوین گشایش یافت

در مراسمی با حضور معاونان وزارت صنعت و سازمان صنایع کوچک، استاندار و نمایندگان مجلس اولین رویداد نمایشگاهی رفع نیازهای فنآوری صنایع کوچک و متوسط منطقه ای استان قزوین گشایش یافت.


۴۸ میلیارد تومان در زیرساخت شهرک های صنعتی قزوین هزینه شده است

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: برای تامین زیرساختهای اساسی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین بیش از ۴۸ میلیارد تومان هزینه شده است.


ديدار مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي قزوين با امام جمعه قزوين

در آستانه «۲۱ مرداد روز ملی صنایع کوچک، مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین بهمراه معاونین و مدیران شرکت و مدیران عامل شرکتهای خدماتی شهرکهای و نواحی صنعتی تابعه استان با حضرت آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین دیدار کردند.


نماينده مردم قزوين در مجلس شوراي اسلامي: حمايت از توليد كننده موجب رونق صنايع مي شود

نماینده قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: با اعطاي مشوقها و همراهي دستگاههاي خدمات رسان رونق توليد در واحدهاي توليدي و صنعتي قابل لمس است.


برگزاري اولین رویداد نمایشگاهی رفع نیازهای فناورانه صنایع کوچک درقزوین

معاون صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: اولین رویداد نمایشگاهی رفع نیازهای فناورانه صنایع کوچک و متوسط منطقه ای استان قزوین در مردادماه سالجاري برگزار مي گردد.


انعقاد تفاهم نامه همکاری شركت شهركهاي صنعتي با فرماندهي نيروي انتظامي قزوين

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي قزوين گفت: در سال رونق توليد و در راستاي امنيت سرمايه گذاري، نظم و گسترش دامنه و ابعاد حفاظت فيزيكي و پيگيري از بروز بسترها و آسيب هاي موجود صنعتي، توليد، اجتماعي و وقوع تخلف و جرم از طريق اجراي برنامه هاي مشترك علمي، اجرايي، آموزشي و فرهنگي، پژوهشي و.... تفاهم همكاري مشترك في مابين شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين و فرماندهي نيروي انتظامي استان قزوين منعقد شد.


بازگشت 65 واحد صنعتی راکد به چرخه تولید در شهركهاي صنعتي استان قزوين

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: از ابتداي سال گذشته با شناسایی بالغ بر 230 واحد تولیدی راکد و نیمه فعال 65 واحد صنعتی مجددا راه‌اندازی شدند و به چرخه تولید و فعالیت اقتصادی بازگشتند.


روابط عمومی های قزوین از یک واحد تولیدی در شهرك صنعتي كاسپين بازدید کردند

اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های استان قزوین ازواحد صنعتي ويتانا توليد كننده انواع بيسكويت، كراكر و ويفر در شهرک صنعتی کاسپین بازدید کردند.


205هکتار زمین صنعتی به سرمایه گذاران در قزوین واگذار می شود

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: 205 هکتار زمین به سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی قزوین در قالب ۸۹ قرارداد واگذار می شود.


با حضور معاون وزیر صمت؛ دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین به بهره برداری رسید

با حضور مدير عامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران از دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین بهره برداری شد.


۲ واحد تولیدی در شهرك صنعتي كاسپين قزوین به بهره‌برداری رسید

در جريان بازديد محسن صالحي‌نيا از شهرک صنعتی کاسپین كه صبح روز چهارشنبه با همراهي استاندار، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی و شماري از مديران دستگاه‌هاي اجرايي استان قزوین انجام شد، واحد صنعتي "بل هلدینگ پارس" تولید کننده انواع بطری از پلی اتیلن و پروپیلن با اشتغال ۳۰ نفر و سرمایه گذاری بالغ بر ۲۳۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.


صنایع بزرگ رسالت دارند که صنایع کوچک را حمایت کنند

محسن صالحي‌نيا گفت: یکی از سیاست‌های محوری وزارت صنعت، معدن و تجارت این است که اگر واحدهای تولیدی بتوانند ظرفیت‌های خود را شناسایی کرده و به اشتراک بگذارند، با شكل گيري نهضت ساخت داخل، بسیاری از مشکلات آن‌ها حل می‌شود.


اولين دوره مسابقات سراسري تنيس روي ميز بسيج كاركنان سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران برگزار شد

آيين اختتاميه اولين دوره مسابقات سراسري تنيس روي ميز بسيج كاركنان سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به ميزباني شركت شهرك‌هاي صنعتي قزوين با حضور رئيس كميسون اصل نود مجلس شوراي اسلامي، معاون سياسي و امنيتي و سرپرست معاونت اقتصادي استانداري قزوين برگزار شد.


مراسم اختتاميه مسابقات سراسري تنيس روي ميز شهركهاي صنعتي در قزوین

مراسم اختتاميه اولين دوره مسابقات سراسري تنيس روي ميز بسيج كاركنان سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران كه به ميزباني شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين و با حضور رئيس كميسون اصل نود مجلس و معاون استاندار برگزار شد .


خوشه شیرینی سنتی و باقلوا در قزوین راه اندازی می‌شود

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در راستای توسعه خوشه‌های صنعتی برای ایجاد اشتغال و رونق فضای کسب و کار خوشه شیرینی سنتی و باقلوای قزوین راه اندازی و فعال می‌شود.


بازديد استاندار قزوين از چهار واحد توليدي در شهركهاي صنعتي خرمدشت و حيدريه

عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین از چهار واحد تولیدی در شهركهاي صنعتي خرمدشت و حيدريه بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گرفته و كلنگ آغاز عمليات اجرايي يك طرح در شهرك صنعتي خرمدشت را به زمين زد.


دستورالعمل تأمین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط سال ١٣٩٨ به شبکه بانکی كشور ابلاغ شد

در راستای تأمين مالی بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط و با توجه به نامگذاری امسال به نام "رونق توليد" از سوی مقام معظم رهبری‌ و پيرو ابلاغ دستورالعمل تأمين مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط در سه سال گذشته و اتخاذ رويکرد مساعدت مقرراتی، زمينه مناسب‌تری به‌ ‌منظور تأمين مالی واحدهای ياد شده فراهم شد.


شهرک انرژی قزوین آماده سازی می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: تامین زیرساخت ها و آماده ‌سازی شهرک انرژی در استان پس از تصویب آن در هیات دولت توسط این شرکت انجام خواهد شد.


شهرک انرژی قزوین آماده سازی می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: تامین زیرساخت ها و آماده ‌سازی شهرک انرژی در استان پس از تصویب آن در هیات دولت توسط این شرکت انجام خواهد شد.


69 واحد در شهرک های صنعتی قزوین در تملک بانک ها قرار دارد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: ۶۹ واحد تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان به دلیل بدهی در تملک بانک ها هستند و یا در مرحله جانشینی و تملک قرار دارند.


۳۵۰۰ طرح شهرک های صنعتی کشور در مرحله نصب ماشین آلات هستند

معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: از بین طرح های در دست ساخت در شهرک ها و نواحی صنعتی کشور، ۳۵۰۰ طرح در مرحله نصب ماشین آلات قرار دارند.


۳۵۰۰ طرح شهرک های صنعتی کشور در مرحله نصب ماشین آلات هستند

معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: از بین طرح های در دست ساخت در شهرک ها و نواحی صنعتی کشور، ۳۵۰۰ طرح در مرحله نصب ماشین آلات قرار دارند.


کمک به افزایش تولید و صادرات صدرنشین فعالیت‌هاست

وزیر صنعت، معدن و تجارت به مناسبت فرارسیدن دهم تیر ـ روز ملی صنعت و معدن ـ در پیامی با تبریک این روز ملی به صنعتگران، معدنکاران و تمامی تولید کنندگان، برخی از سیاست‌های اجرایی وزارت صنعت، معدن و تجارت در تحقق رونق تولید را تشریح کرد.


بخشودگی جرائم دیركرد واحدهای صنعتی در شهركهاي صنعتي قزوين در آستانه روز صنعت و معدن

مدیرعامل شركت شهرك‌های صنعتی قزوین گفت: جرائم دیركرد بدهی‌های معوق واحدهای صنعتی و صنفی مستقر در شهرك ها و نواحی صنعتی مشمول استان شامل بخشودگی می شود.


جذب 33 سرمايه گذار در شهركهاي صنعتي قزوين

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: در سه ماهه اول سالجاري 33 قرارداد با متقاضيان سرمايه گذاري در شهركها و نواحي صنعتي منعقد شده است.


عضويت 620 واحد بهره بردار شهركهاي صنعتي قزوين در سامانه الكترونيكي مكاتبات اداري

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: 620 واحد بهره بردار فعال در شهركها و نواحي صنعتي در سامانه الكترونيكي مكاتبات اداري با اخذ نام كاربري و رمز عبور الكترونيكي عضو هستند.


عضويت 620 واحد بهره بردار شهركهاي صنعتي قزوين در سامانه الكترونيكي مكاتبات اداري

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: 620 واحد بهره بردار فعال در شهركها و نواحي صنعتي در سامانه الكترونيكي مكاتبات اداري با اخذ نام كاربري و رمز عبور الكترونيكي عضو هستند.


افتتاح يك واحد توليدي در شهرك صنعتي كاسپين با حضور معاون رئيس جمهور

در مراسمی با حضور محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور فاز اول واحد بزرگ تولید بیسکویت و شیرینی در شهرک صنعتی کاسپین قزوین افتتاح شد.


۴۹ طرح صنعتي در شهرک های صنعتی قزوین بالای ۷۰ درصد پیشرفت دارند

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: هم اکنون ۴۹ طرح در دست ساخت در شهرک ها و نواحی صنعتی استان دارای پیشرفت فیزیکی بالای ۷۰ درصد و در مرحله نصب ماشین آلات هستند.


استقرار 37 واحد تولیدی دانش بنیان در شهرک های صنعتی استان قزوین

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین از استقرار و فعالیت ۳۷ واحد تولیدی دانش بنیان در شهرکها و نواحي صنعتی استان خبر داد.


همایش تبیین سیاستهای خوشه شیرینی سنتی قزوین برگزار شد

همایش تبیین اهداف و سیاست‌های توسعه خوشه شیرینی سنتی قزوین جهت تبیین سیاست ها و راهکارهای اجرایی توسعه شیرینی سنتی قزوین در تعامل و همکاری با عامل توسعه و نهادهای پشتیبان با حضور اعضا و ذی نفعان صنفی و خانگی شیرین سنتی برگزار شد.


همایش تبیین سیاستهای خوشه شیرینی سنتی قزوین برگزار شد

همایش تبیین اهداف و سیاست‌های توسعه خوشه شیرینی سنتی قزوین جهت تبیین سیاست ها و راهکارهای اجرایی توسعه شیرینی سنتی قزوین در تعامل و همکاری با عامل توسعه و نهادهای پشتیبان با حضور اعضا و ذی نفعان صنفی و خانگی شیرین سنتی برگزار شد.


مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي خبر داد: يك هزار و 320 ميليارد ريال تسهيلات به واحدها و طرحهاي صنعتي پرداخت شد

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوين : در سال گذشته ( 1397 )، 182 طرح صنعتي و واحد توليدي مستقر در شهركها و نواحي صنعتي استان براي دريافت تسهيلات طرح رونق سرمايه در گردش و بازسازي و نوسازي صنايع به بانكهاي عامل با هدف رونق اقتصادي ، توليد و ايجاد اشتغال پايدار معرفي شدند.


يك هزار و 320 ميليارد ريال تسهيلات به واحدها و طرحهاي صنعتي پرداخت شد

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوين : در سال گذشته ( 1397 )، 182 طرح صنعتي و واحد توليدي مستقر در شهركها و نواحي صنعتي استان براي دريافت تسهيلات طرح رونق سرمايه در گردش و بازسازي و نوسازي صنايع به بانكهاي عامل با هدف رونق اقتصادي ، توليد و ايجاد اشتغال پايدار معرفي شدند.


صنعتگران مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور در سامانه 'حامي' ثبت نام كنند

به منظور تعامل نظام‌مند و مستمر قوه قضائيه با فعالان بخش خصوصی براي اطلاع از مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی تولید، سرمایه‌گذاری، اشتغال و سایر سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، دبیرخانه ستاد مرکزی پيگيري اجراي سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی قوه قضائيه سامانه‌ای را تحت عنوان 'حمایت از فعالین اقتصادی' (حامی) راه اندازی نموده است.


حمایت از صنایع دانش بنیان اولویت شهرک‌های صنعتی قزوین است

مدیرعامل شرکت شهرکت های صنعتی استان قزوین گفت: حمایت از صنایع هایتک ( فناوری پیشرفته ) و دانش بنیان با هدف خوداتکایی و جلوگیری از وابستگی به خارج، در الویت برنامه های این شرکت قرار دارد.


طرح معافیت مالیاتی صنایع در شعاع ۱۲۰ کیلومتری در قزوین اجرا شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: صنعتگران و سرمایه گذاران استان خواستار اجرای طرح معافیت مالیاتی استقرار صنایع در شعاع ۱۲۰ کیلومتری و احقاق حق خود هستند.


یک هیات تجاری خارجی از شهرک صنعتی آبیک بازدید کرد

یک هیات تجاری خارجی متشکل از سرمایه گذاران کشور ساحل عاج روز پنجشنبه از شهرک صنعتی آبیک (کاسپین 2) بازدید کردند.


148 میلیون دلار کالا از شرکت‌های مستقر در شهرک‌های صنعتی قزوین صادر شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در سال گذشته واحدهاي توليدي صادرات محور مستقر در شهركها و نواحي صنعتي استان به ارزش 148 میلیون دلار توسط 53 واحد صنعتي با حجم صادرات در حدود 116 ميليون تن انجام شده است.


رکورد واگذاری زمین در شهرک های صنعتی قزوین شکسته شد

معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت شرکت شهرک‌های صنعتی گفت: با واگذاری ۱۶۲ هکتار زمین به ۱۲۳ قرارداد صنعتی رکورد واگذاری زمین به سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی استان قزوین شکسته شد.


19 سرمایه گذار در شهرک های صنعتی قزوین جذب شدند

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون 19 سرمایه گذار جدید در شهرک ها و نواحی صنعتی استان جذب شده اند.


55 واحد صنعتي راکد و غيرفعال در شهرك‌هاي صنعتي استان قزوین به چرخه تولید بازگشتند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: 55 واحد صنعتي راکد و غیرفعال مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اين استان سال گذشته به چرخه تولید بازگشتند.


رسیدگی به مشکلات بخش تولید یک تکلیف شرعی و قانونی است

استاندار قزوین از بانک‌ها خواست تا کمک‌های خود به بخش تولید را تقویت کرده و پشتیبانی از صنعت را یکی از اولویت‌های اساسی خود بدانند.


حمایت همه جانبه شرکت شهرک‌هاي صنعتي قزوين از فعالیت بانوان کارآفرین

نماينده مردم قزوين، آبيك و البرز در مجلس شوراي اسلامي اظهار داشت: موانع و مشکلات متعددی بر سر راه تولید، به‌ویژه برای بانوان کارآفرین وجود دارد و درحال بررسی برای رفع آن‌ها هستیم.


بهره‌مندي از ظرفيت همكاران جوان شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها در سطوح مختلف تصميم سازي و تصميم گيري

محسن صالحي‌نيا همزمان با سالروز ميلاد باسعادت حضرت علي اكبر(ع) و روز جوان در بخشنامه‌اي از مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها خواست در سطوح مختلف تصميم سازي و تصميم گيري، نسبت به بهره‌مندي از ظرفيت همكاران جوان مؤمن، انقلابی، دانا، کاردان و پرانگیزه كه با همت و هوشیاری و سرعت عمل و ابتکار باید در مسیر افتخارآمیز به سوی آرمان‌های بلند نظام جمهوری اسلامی گام بردارند، اقدام شود.


پیشرفت واحدهای توليدي شهرک صنعتی لیا از اولویت‌های بخش صنعت استان قزوين است

منوچهر حبیبی گفت: این شهرک صنعتی به علت تبلیغات کم گمنام مانده است، ولی با توجه به قیمت ارزان زمین در این شهرک می‌توان با جذب سرمایه گذار بالا رشد و توسعه خوبی را برای شهرک صنعتی لیا پیش‌بینی کرد.


طرح توسعه شهرک صنعتی کاسپین اجرا می‌شود

حمیدرضا خانپور گفت: این طرح به دنبال استقبال بالای سرمایه گذاران برای فعالیت در این شهرک صنعتی اجرا می‌شود.


ديدار اعضاي هيأت نمايندگان اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي قزوين با معاون وزير صنعت، معدن و تجارت

اعضاي هيأت نمايندگان اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي قزوين همچنين در اين ديدار از زحمات و تلاش‌هاي مؤثر محسن صالحي‌نيا معاون وزير، رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران و سياوش نظري مشاور مديرعامل و مدير حراست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران با اهداء لوح تقدير كردند.


شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین در برابر سيل ایمن شده‌اند

حمید رضا خانپور درخصوص پیشگیری از بحران در شهرک‌های صنعتی و اقدامات انجام شده اظهار داشت: با پیش‌بینی هواشناسی و ستاد بحران در تداوم بارش‌ها، اقدامات لازم برای آمادگی در برابر سیل انجام شده است.


حضور فعال بيش از 900 واحد تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی قزوین در نمایشگاه‌هاي داخلی و خارجی

حمید رضا خانپور گفت: در 6 سال گذشته با کمک این شرکت و به‌ منظور توسعه بازار و کمک به رونق تولید، واحدهای تولیدی، صنعتي و خدماتي در 189 نمایشگاه‌ داخلی و خارجی حضور پیدا کرده‌اند.


2 خودرو ساز بزرگ در شهرك صنعتي خرمدشت سرمایه گذاری می‌کنند

حمید رضا خانپور اظهار داشت: در شرایط کنونی، موضوع سرمایه در گردش در اجرای طرح رونق و پرداخت مستقیم بسیار اهمیت دارد و بیشتر واحدها به سرمایه در گردش نیاز جدی دارند.


استقرار 33 واحد توليدي بانوان كارآفرين در شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان قزوين

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي قزوين گفت: در حال حاضر 33 واحد تولیدی و طرح صنعتی بانوان کارآفرین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اين استان مستقر مي‌باشند.


كمك‌هاي نقدي و غيرنقدي خانواده سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به سيل زدگان كشور

اميد ساعي در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن تقدير از اقدام ملي و خداپسندانه واحدهاي توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور براي مشاركت در تهيه اقلام اساسي و ضروري مورد نياز سيل زدگان از محل توليدات داخلي خود گفت: از نخستین لحظات انتشار اخبار و تصاویر مربوط به سیل زدگان در مناطق شمال، غرب و جنوب غرب کشور، صنعتگران نوع دوست، خير و نيكوكار آمادگی خود را برای پیوستن به شبکه امداد رسانی و کمک در زمینه‌های مورد نیاز برای تسکین آلام آسیب دیدگان اعلام کردند.


با اعطای ضمانت‌نامه به واحدهای صنعتی، براي یک هزار و 797 نفر شغل جديد ايجاد شد

بر اساس گزارش صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک که از بازدید و نظارت میدانی از واحدهای صنعتی به‌دست آمده است، وضعیت فعالیت واحدهای بازدید شده بر اساس سه شاخص سبز (فعال)، زرد (نیمه فعال) و قرمز (غیرفعال) تفکیک شده است.


خسارت بيش از 230 میلیارد تومانی سیل اخیر به واحدهاي توليدي و زیرساخت شهرک‌های صنعتی

فتحعلی محمدزاده گفت: پس از بروز سیلاب در استان‌های گلستان و مازندران، با هماهنگی‌های انجام شده، سیل بند شهرک‌های صنعتی استان‌های دیگر را تقویت و نقاط ضعف و قوت شهرک‌ها را از نظر وقوع سیلاب بررسی کردیم. تا امروز این اقدامات موفق بوده و توانستیم از سرمایه‌هایی که در شهرک‌ها بوده، صیانت کنیم.


40 طرح عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین اجرا می‌شود

حمید رضا خانپور افزود: 300 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این طرح‌ها از منابع مالی داخلی شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین هزینه می‌شود.


افزایش تلاش کارکنان در راستای تحقق رونق تولید/ تلاش وزارت صنعت، معدن و تجارت برای کمک به سیل زدگان

رضا رحمانی در دیدار نوروزی با کاركنان اين وزارتخانه و فعالان صنعت، معدن و تجارت، ضمن تبریک سال جدید گفت: امیدوارم در سال جدید با افزایش تلاش به رونق تولید که شعار سال 1398 است، دست پیدا کنیم.


ايجاد هم‌افزايي در مسير رونق توليد/ اتفاق نظر تمامي اركان نظام براي حمايت از توليد در شرايط حساس كنوني

محسن صالحي‌نيا در ديدار نوروزي با معاونان، مديران و كاركنان اين سازمان با اشاره به نامگذاري سال 1398 به عنوان "رونق توليد" از سوي مقام معظم رهبري، گفت: امسال را با هماهنگي و هم‌افزايي مضاعف با ديگر دستگاه‌ها و صرف انرژي بيشتر براي نيل به اهداف مورد نظر براي تحقق شعار وزين سال آغاز مي‌كنيم.


اجرای ۳ محور اصلی برای افزایش کارآیی صنایع کوچک در سال 1398/ ۴۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی به بنگاه‌های کوچک تزریق می‌شود

محسن صالحی‌نیا اظهار داشت: در سال 1398 برای سازمان صنایع کوچک و شهرك‌هاي صنعتي ايران ۳ محور اصلی تهیه و تنظیم شده است تا با توجه به تحریم‌های موجود و با به‌کارگیری حداکثری از ظرفیت صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی، شاهد رشد صنعت و اقتصاد باشیم.


نحوه جبران خسارت واحدهای تولیدی سیل زده در نشست آینده دولت تصمیم‌گیری می‌شود

رضا رحمانی اظهار داشت: برآورد خسارت‌های وارده به واحدهای تولیدی آسیب دیده از سیل انجام شده و تلاش می‌شود تا این واحدها سریعاً وارد مدار تولید شوند.


استان‌های سیل زده در اختصاص منابع اولویت دارند/ نظام بيمه‌اي در كشور بايد تقويت شود

عبدالرضا رحمانی فضلی عصر چهارشنبه در نشست شوراي هماهنگي مدیریت بحران كشور با حضور نمایندگان ارشد دستگاه‌ها با موضوع ارائه گزارش که در وزارت کشور برگزار شد، اظهار کرد: در حال حاضر هر قول و وعده‌ای که داده می‌شود، باید متناسب با امکانات و منابع دولت باشد. تا کنون هم خیلی قول و وعده داده شده است که البته همه آن‌ها را انجام خواهیم داد. از دوستان می‌خواهم که با هماهنگی این کار را انجام دهند.


شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور به حالت آماده باش درآمدند

بر اساس دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت، مدیران عامل شرکت‌‌هاي شهرک‌های صنعتی استان‌ها موظف‌اند از تمام امکانات برای جلوگیری از وقوع سیل و آبگرفتگی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استفاده کرده و مانع از آسیب دیدن واحدهای تولیدی شوند.


رعايت موارد ايمني مرتبط با جاري شدن سيل در شهرك‌ها و نواحي صنعتي در معرض آسيب

همايون توفيقي ضمن ابراز همدردي با هموطناني كه در بارندگي‌هاي چشمگير اخير در كشور و جاري شدن سيل در برخي از شهرها و روستاها، متحمل خسارت‌هاي جاني و مالي شده‌اند، از مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها خواست موارد ايمني مرتبط با جاري شدن سيل در شهرك‌ها و نواحي صنعتي در معرض آسيب را به دقت رعايت نمايند.


مسأله فوری و اولویت کشور موضوع اقتصاد است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال "رونق تولید" نام‌گذاری کردند.


سال جدید، سال تولید، تلاش و اشتغال برای جوانان عزیز است

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در پیام نوروزی به مناسبت حلول سال ۱۳۹۸ هجری شمسی، با ارائه فهرستی از کامیابی‌های سال گذشته و ناکامی‌ها و مشکلاتی که مردم با آن مواجه بودند، سال جدید را سال تصمیم‌گیری‌های نو، انسجام ملی و تلاش مضاعف خواند و تأکید کرد: تردید نکنید با تلاش مضاعف، به پیروزی می‌رسیم و از مشکلات عبور خواهیم کرد.


اولويت اصلي در سال رونق توليد؛ توسعه شهرک های صنعتی تقاضا محور استان قزوين

حميدرضا خانپور از عموم سرمایه گذاران و کارآفرینان کشور دعوت کرد تا طی بازدید میدانی از شهرک ها و نواحی صنعتی و زیرساخت های مناسب سرمایه گذاری، با اشتیاق به سمت رونق تولید کشور بشتابند.


احداث كارخانه رنگ كاري بدنه خودرو در 120 هكتار از اراضي شهرك صنعتي خرمدشت

حميد رضا خانپور گفت: در سالی که توسط مقام معظم رهبری به‌عنوان "رونق تولید" نامگذاری شده است، آغاز بسیار خوبی در استان قزوین قطب صنعتی کشور داشته‌ایم.


پيام مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن ولادت باسعادت مولاي متقيان حضرت امام علی(ع) و عيد سعيد نوروز

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن ولادت باسعادت مولاي متقيان حضرت امام علی(ع) و عيد سعيد نوروز پيامي صادر كرد.


تقدير استاندار قزوين از مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي قزوين

توسط " مهندس زاهدی " استاندار قزوین و رئیس شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصي از "حمیدرضاخانپور" مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین در راستای بهبود وضعیت کسب و کار و ایجاد شکوفایی اقتصادی استان با اهداء لوح تقدير شد.


بهره برداری از 44 واحد تولیدی در شهرکهای صنعتی قزوین

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: از ابتداي سالجاري تاكنون 44 واحد توليدي در شهركها و نواحي صنعتي به بهره برداري رسيدند.


كاهش خطرات و حوادث غير مترقبه در واحدهاي توليدي شهركهاي صنعتي قزوين

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين از كاهش خطرات ، آتش سوزي و حوادث غير مترقبه در محيط كار واحدهاي توليدي و صنعتي مستقر در شهركها و نواحي صنعتي در سالجاري نسبت به سال گذشته خبر داد.


185هكتار زمين در شهرک‌هاي صنعتي قزوین تحت پوشش فضاي سبز قرار دارد

مديرعامل شركت شهرک‌هاي صنعتي استان قزوين گفت: از مجموع 2 هزار هكتار از مساحت فاز عملياتي بيش از 185 هكتار از اراضي صنعتي در شهرک‌ها و نواحي صنعتي تابعه استان زير پوشش فضاي سبز قرار دارد.


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین: تنها راهکار برون رفت از مشکلات، اقتصاد مقاومتی است

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: تنها راهکار برون رفت از مشکلات اقتصادی و صنعتی کنونی کشور رعایت اصل سیاست های اقتصاد مقاومتی است.


رشد 100% واگذاری زمین به سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی استان قزوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: در سال جاری بيش از 156 هکتار زمين صنعتي از اراضی شهرک‌ها و نواحي صنعتی به سرمایه گذاران واگذار شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، صد درصد افزایش يافته است، در سال گذشته ميزان واگذاري اراضي صنعتي 70 هكتار بوده است.


برگزاري انتخابات مجمع عمومي شهرك صنعتي حيدريه

مدیرعامل شركت شهرك های صنعتی استان قزوین گفت: سومين جلسه انتخابات مجمع عمومی شرکت خدماتی شهرك صنعتي حيدريه برگزار و اعضاي هيئت مديره انتخاب شدند.


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین: دفتر کنسرسیوم صادرات مينودر قزوین در عراق افتتاح شد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: دفتر کنسرسیوم صادراتی قزوین در عراق با همکاری این شرکت و با هدف حمایت و مشارکت تمامی اعضای خوشه فرآوری انگور قزوین و بسترسازی برای حضور پرتوان در بازارهای خارجی راه اندازی شد.


سفیر آفریقای جنوبی از شهرک صنعتی لیا بازدید کرد

سفیر آفریقای جنوبی در جمهوری اسلامی ایران از شهرک صنعتی لیا بازدید و با توانمندی واحدهای تولیدی آن آشنا شد.


بازدید معاون رئیس جمهوری از نمایشگاه توانمندی های صنايع كوچك در شهرك صنعتي كاسپين

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و رئيس بنياد ملي نخبگان با حضور در شهرک صنعتی کاسپین از نمایشگاه دائمي دستاوردهاي صنايع كوچك و محصولات توليدي شهركها ونواحي صنعتي استان قزوین بازدید کرد.


برگزاري نشست شورای توسعه و تعاون بانوان کارآفرین صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی قزوين

جلسه شورای توسعه و تعاون بانوان کارآفرین صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی قزوين با هدف بررسی مسایل و مشکلات بانوان کارآفرین و صنعتگر برگزار شد.


برگزاري رويداد استارتاپ ويكند باقلوا وشيريني سنتي در قزوين

رویداد استارتاپ ویکند باقلوا و شیرینی سنتی براي اولين بار در استان با هدف معرفي قابليت ها و ظرفيت هاي كيفي شيريني سنتي قزوين بويژه باقلوا به بازارهاي داخلي و خارجي و سطح ملي با همكاري دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان قزوین و شركت شهركهای صنعتی استان قزوين برگزار گردید.


نشست شورای توسعه و تعاون بانوان کارآفرین صنایع کوچک و شهرک های صنعتی قزوين برگزار شد

نشست شورای توسعه و تعاون بانوان کارآفرین صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی با حضور مشاور بانوان مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران و با هدف بررسی مسایل و مشکلات بانوان کارآفرین و صنعتگر استان قزوین برگزار شد.


نمایشگاه دستاوردهای زنان در قزوین راه اندازی شد

این نمایشگاه از شنبه تا دهم اسفند ماه از ساعت ۱۰ تا۱۳ و۱۶ تا۲۲ در مجتمع تجاری طوبی شهر قزوین آماده بازدید شهروندان است.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین: عزت کنونی ایران به خاطر خون شهداست

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: باید همواره در مسیر شهدا حرکت کنیم و به‌یاد داشته باشیم که عزت کنونی ایران به خاطر خون شهداست


شروع عمليات احداث واحد صنعتي لوله هاي بدون درز ( مانيسمان ) در شهرك صنعتي خرمدشت

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين با واگذاري 50 هكتار زمين صنعتي در شهرك صنعتي خرمدشت به شركت سها صنعت آرتا خبر داد.


ساماندهي قراردادهای راکد شهرک های صنعتی قزوین

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: با تشکیل دومين جلسه هیئت حل اختلاف و داوری پرونده 16 قرارداد راکد سرمايه گذاران در شهرک های صنعتی مورد بررسی قرار گرفت.


102 سرمایه گذار در شهرک های صنعتی قزوین جذب شدند

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 102 سرمایه گذار برای ایجاد واحدهای تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان جذب شده اند.


بهره برداري از واحد توليدي ،صنعتي قارچ در شهرك صنعتي داراب

همزمان با ايام دهه مبارك فجر واحد توليدي ،صنعتي قارچ در شهرك صنعتي داراب به بهره برداري رسيد.


بمناسبت دهه فجر: ۲ طرح تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین افتتاح شد

دوطرح صنعتی و تولیدی با اعتباری بالغ بر100 میلیارد ریال در شهرک صنعتی کاسپین به بهره برداری رسید.


انعقاد 105 تفاهم نامه در اولين رويداد ملي فناوري صنايع كوچك در قزوين

بیش از یکصد تفاهم نامه در اولین رویداد ملی بهم رسانی فناوری محور در بنگاه های کوچک و متوسط کشور در مرکز خدمات فناوري و کسب و کار کاسپین با حضور بیش از ۱۵ استان به ميزباني شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين منعقد شد.


آغاز مراسم افتتاحیه اولین رویداد ملی به هم رسانی فناوری بنگاه های کوچک و متوسط در قزوین

اولین رویداد ملی به هم رسانی فناوری بنگاه های کوچک و متوسط در مركز خدمات فناوري و كسب و كار شهرك صنعتي كاسپين برگزار شد


آغاز مراسم افتتاحیه اولین رویداد ملی به هم رسانی فناوری بنگاه های کوچک و متوسط در قزوین

اولین رویداد ملی به هم رسانی فناوری بنگاه های کوچک و متوسط در مركز خدمات فناوري و كسب و كار شهرك صنعتي كاسپين برگزار شد


به مناسبت چهل سالگی انقلاب 11 طرح عمرانی در شهرک های صنعتی قزوین به بهره برداری می رسد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: به مناسبت چهل سالگی انقلاب در ایام الله دهه مبارک فجر 11 طرح عمرانی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان مورد بهره برداری قرار می گیرد.


افتتاح واحد توليدي آریان توتان در شهرک صنعتی آراسنج

در سومین روز از دهه مبارک فجر،با حضور استاندار قزوین و جمعی از مسئولان استانی واحد تولیدی روغن موتور آریان توتان واقع در شهرک صنعتی آراسنج شهرستان بوئین زهرا افتتاح شد.


از واحدهاي توليدي صادر كننده نمونه شهركهاي صنعتي قزوين تجليل شد

طی آیینی با حضور محمدرضا مودودی معاون وزیر و سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران از 17 واحد تولیدی و صنعتی صادر كننده نمونه مستقر در شهركهاي و نواحي صنعتي استان قزوین تجلیل شد.


به مناسبت چهل سالگی انقلاب 13 واحد در شهرک های صنعتی قزوین به بهره برداری می رسد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: 13 واحد تولیدی در شهرک و نواحی صنعتی استان به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دهه مبارک فجر امسال مورد بهره برداری قرار می گیرد.


برگزاري رويداد استارتاپ ويكند باقلوا وشيريني سنتي در قزوين

پیش رویداد استارتاپ ویکند باقلوا و شیرینی سنتی براي اولين بار در استان و سطح ملي با همكاري دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان قزوین و شركت شهركهای صنعتی استان قزوين برگزار گردید.


برگزاري رويداد استارتاپ ويكند باقلوا وشيريني سنتي در قزوين

پیش رویداد استارتاپ ویکند باقلوا و شیرینی سنتی براي اولين بار در استان و سطح ملي با همكاري دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان قزوین و شركت شهركهای صنعتی استان قزوين برگزار گردید.


نخستين رويداد ملي نشست رفع نيازهاي فناورانه صنايع كوچك در قزوين برگزار مي شود

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: نخستین نشست هاي فناورانه بين متقاضيان فناوري و عرضه كنندگان فناوري و درقالب يك نشست به صورت ملي برمبناي نيازهاي فناورانه شناسايي شده و با اتكا به توان داخلي در 16 بهمن ماه در قزوين برگزار مي شود.


برگزاري سمينار معرفي فرصتهاي سرمايه گذاري كشور گرجستان در شهرك صنعتي كاسپين

سمينار ارائه نتايج مطالعات و معرفي فرصتهاي پيش روي واحدهاي صنعتي در بازار کشور گرجستان جهت توسعه صادرات، بازار خارجي و ساير تعاملات بين ‏المللي و برون مرزي صنايع استان با حضور جمعي از واحدهاي توليدي، صنعتي و تجار استان قزوين در مركز خدمات خن آوري و كسب و كار كاسپين برگزار شد.


انعقاد تفاهم نامه همکاری شركت شهركهاي صنعتي با دادگستري استان قزوين

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي قزوين گفت: در راستاي حمايت از اشتغال و توليد ملي و به منظور پيگيري و تحقق برنامه هاي سال از جمله حمايت از توليد و فراهم نمودن اشتغال و سرمايه گذاري در بخش صنعت و كسب و كارهاي كوچك و متوسط و بهره مندي آنها از ارتقاء آگاهي حقوقي و افزايش ضريب امنيت سرمايه گذاري در شهرك ها و نواحي صنعتي استان تفاهم همكاري مشترك في مابين شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين و ستاد اقتصاد مقاومتي دستگاه قضا استان قزوين منعقد شد.


116 میلیون دلار کالا از شرکت‌های مستقر در شهرک‌های صنعتی قزوین صادر شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در نه ماهه ابتداي سال 97 بالغ بر 116 میلیون دلار کالا توسط 45 واحد تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به کشورهای خارجی از طريق گمرگ استان قزوين صادر کرده‌اند.


18 قطعه زمین در کاسپین به شرکت های دانش بنیان واگذار می شود

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: 18 قطعه زمین در شهرک صنعتی کاسپین یک با 280 تا 300 متر وسعت برای واگذاری به شرکت های دانش بنیان آماده شده است.


مساحت شهرک صنعتی آبیک 2 برابر می شود

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: مساحت شهرک صنعتی آبیک (کاسپین 2) با توجه به تقاضاپذیری سرمایه گذاران دو برابر خواهد شد.


رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا از شهرک صنعتی كاسپين قزوین بازدید کرد

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا وارز کشور از چند واحد توليدي در شهرک صنعتي کاسپین قزوین بازدید کرد.


تمامی زیرساخت ها در شهرک صنعتی خرمدشت فراهم است

استاندار قزوین گفت: شهرک صنعتی خرمدشت در شهرستان تاکستان با سه هزار هکتار مساحت یکی از شهرک های صنعتی بزرگ کشور است.


18 طرح عمرانی در شهرک های صنعتی قزوین در حال اجراست

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: 18 طرح عمرانی و خدماتی با 235 میلیارد ریال اعتبار هم اکنون در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در حال اجرا هستند.


انعقاد تفاهم نامه شرکت شهرکهای صنعتی قزوین با دانشگاه جامع علمی کاربردی استان

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین از انعقاد تفاهم نامه همکاری علمي، تحقيقاتي و آموزشي مشترك شرکت شهرکهای صنعتی با دانشگاه جامع علمی و کاربردی خبر داد.


67 واحد صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی قزوین در جانشینی بانکها

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: 67 واحد تولیدی و صنعتی فعال و راکد در شهرکها و نواحی صنعتی تحت تملک بانکها هستند.


برگزاري انتخابات هيئت مديره انجمن فرآوري انگور استان قزوين

معاون صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين از برگزاري مجمع عمومي انتخابات هيئت مديره انجمن فرآوري انگور استان قزوين توسط خوشه فرآوري انگور و با همكاري شركت شهركهاي استان قزوين خبر داد.


پروانه تاسیس شهرک صنعتی غیردولتی کشوین در قزوین صادر شد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: پروانه تاسیس شهرک صنعتی غیردولتی (خصوصی) کشوین توسط این شرکت صادر شد.


ضرورت پیشگامی شهرکهای صنعتی در حفظ محیط زیست و توسعه پایدار

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان در جمع خبر نگاران، با اشاره به فرا رسیدن فصل سرما و تشدید آلودگی هوا در اغلب کلان شهر های کشور؛ مشکلات زیست محیطی و ریزگردها را یکی از مهمترین چالش های امروز کشور عنوان کرد و گفت: شهرکهای صنعتی باید همانند گذشته که در اغلب موارد صنعتی و تکنولوژیکی در کشور پیشرو و تاثیر گذار بوده اند، در ارتقای فرهنگ حفظ محیط زیست و توسعه پایدار نیز پیشگام باشند.


نمایشگاه اولین تور عکاسی صنعتی در شهركهاي صنعتي قزوين افتتاح شد

همزمان با برگزاری اختتامیه تور عکاسی از صنایع قزوین كه در راستای حمایت از تولید ملی برگزار شد، نمایشگاهی از آثار عکاسان شرکت کننده در این اردو در نگارخانه مهر حوزه هنری قزوین افتتاح شد.


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین: تورهای عکاسی از صنایع گامی موثر در معرفی کالای ایرانی است

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: برگزاری تورهای عکاسی از صنایع و واحدهای تولیدی نقش موثری در معرفی کالای ایرانی و ترغیب مردم به مصرف این کالاها است


توانمندی صادراتی قزوین در نمایشگاه ایران اکسپو معرفی می شود

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: توانمندی های صادراتی استان در نمایشگاه ایران اکسپو 2018 معرفی می شود.


بهره برداري بخشي از شبکه داخلي گاز فاز توسعه غربي شهرک صنعتی کاسپین

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: بخشي از شبكه داخلي گاز فاز توسعه غربي شهرك صنعتي كاسپين در كمتر از دوماه بهره برداري خواهد رسيد و واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در این شهرک از تسهیلات گاز برخوردار ميشوند.


مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي قزوين: 217 واحد بسته بندی در قزوین فعالیت می کنند

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: 217 واحد بسته بندی محصولات و کالاها با هشت هزار نفر اشتغالزایی در قزوین فعالیت می کنند.


23واحد کارگاهی در شهرک های صنعتی قزوین راه اندازی می شود

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: 23 واحد کارگاهی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در دست ساخت و تجهیز بوده و بزودی راه اندازی می شوند.


شهرك صنعتي ليا صاحب بزرگ ترین واحد پرورش ماهیان زینتی ایران می شود

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: با فعال شدن یک واحد در شهرک صنعتی لیا طی سال جاری، قزوین صاحب بزرگترین واحد پرورش ماهیان زینتی ایران می شود.


شهرک های صنفی در قزوین احداث می شود

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: شهرک های صنفی و کارگاهی در نقاط مختلف استان احداث خواهند شد.


رفع موانع صادرات از اولویت های کاری مجلس است

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: رفع موانع پیش روی صادرات و حمایت از صادرکنندگان از اولویت های کاری مجلس به شمار می رود.


538 طرح صنعتي در حال ساخت وساز در شهركهاي صنعتي قزوين

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: هم اکنون 538 طرح در شهرک ها و نواحی صنعتی استان مراحل مختلف ساخت و ساز را انجام ميدهند.


استقرار 19 سرمایه گذار خارجی در شهرک های صنعتی قزوین

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: 19 سرمایه گذار خارجی در شهرک ها و نواحی صنعتی قزوین به فعالیت می پردازند.


بازديد رایزنان بازرگانی كشورهاي خارجي از شهرك صنعتي كاسپين

رایزنان بازرگانی سفارت 7 کشور خارجی در ایران از نمایشگاه دائمي توانمندی و محصولات واحدهای توليدي مستقر در شهرکها و نواحي صنعتی قزوین در شهرک صنعتی کاسپین بازدید کردند.


21واحد تولیدی راکد در شهركهاي صنعتي قزوين به چرخه تولید بازگشتند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین با تاکید بر حمایت و کمک به راه‌اندازی واحدهای بهره‌بردار راکد گفت: در هشت ماه سالجاري با شناسایی بیش از ۲۰۰ واحد تولیدی راکد 21 مورد مجدداً راه‌اندازی شده و به چرخه تولید بازگشته‌اند.


14 سرمایه گذار در نواحی صنعتی قزوین جذب شدند

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: 14 سرمایه گذار از ابتدای سال جاری تاکنون برای سرمایه گذاری در نواحی صنعتی استان جذب شده اند.


77 سرمایه گذار امسال جذب شهرک های صنعتی قزوین شدند

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: 77 سرمایه گذار از ابتدای امسال تاکنون برای احداث و راه اندازی واحدهای تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان با این شرکت قرارداد بستند.


اختتامیه اولین رویداد استارتاپی با رویکرد صنایع هایتک در قزوين

اختتامیه اولین رویداد استارتاپی SMEها با رویکرد صنایع هایتک با همت شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين و دانشگاه آزاد اسلامي قزوين در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک صنعتی کاسپین برگزار شد.


راه برون‌رفت صنایع از مشکلات همراهی بیشتر با دانشگاه است

معاون برنامه‌ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران راه برون‌رفت صنایع از مشکلات را همراهی بیشتر با دانشگاه دانست و گفت: تربیت دانشمند در حوزه صنعت به رشد و شکوفایی استارتاپ‌ها منجر می‌شود که این مهم مستلزم ارتباط موثر این دو نهاد است.


اولین رویداد استارتاپي SME ها صنایع هایتک قزوین آغاز شد

اولین رویداد استارتاپي SME ها با رويكرد صنایع هایتک (فناوری بالا) قزوین با همکاری شرکت شهرک های صنعتی استان قزوين و دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد


نشست صمیمی رئیس صندوق توسعه ملی ایران با مدیران واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: نشست صمیمی دکتر شهید زاده رئیس هیئت مدیره صندوق توسعه ملی ایران بهمراه استاندار قزوین با مدیران واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی استان قزوین در مرکز خدمات فن آوری و کسب و کار شهرک صنعتی کاسپین برگزار شد.


یادمان کنگره سه هزار شهید استان قزوين در شهرك صنعتي كاسپين رونمایی شد

یادمان کنگره ملي سه هزار شهید استان در شهرک صنعتی کاسپین رونمایی شد.


انعقاد تفاهم نامه همکاری شركت شهركهاي صنعتي قزوين با منطقه آزاد ماكو

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي قزوين گفت : در راستاي همکاری های مشترک جهت استفاده از توانمندیهای طرفين تفاهم‏نامه برای خدمت رسانی هرچه بهتر و گسترده تر به فعالین اقتصادی و سرمايه گذاران صنعتي تفاهم نامه سه جانبه في مابين اين شركت، اتاق بازرگاني صنايع و معادن استان قزوين با سازمان منطقه آزاد ماكو منعقد شد.


بهره برداري هشت واحد در شهرک های صنعتی قزوین

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: طی سال جاری هشت واحد تولیدی در شهرک های صنعتی استان مورد بهره برداری قرار گرفته اند.


راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی در شهرک صنعتی حیدریه تاکستان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: با تصویب مجلس شورای اسلامی و همراهی نمایندگان استان بزودی منطقه ویژه اقتصادی در شهرک صنعتی حیدریه تاکستان راه اندازی می شود.


شهرک های صنعتی قزوین پیشگام ملی در جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: استان قزوین در هفت ماه گذشته با بیش از 71 قرارداد پیشگام ملی در جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی است.


اولين رويداد استارتاپي SMEها با رويكرد صنايع هايتك در قزوين

معاون صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: اولين رويداد استارتاپي SMEها با رويكرد صنايع هايتك و تجاري سازي ايده هاي بخش دانشگاهي و طرح هاي صنعتي توسط شركت شهركهاي صنعتي استان و با همكاري دانشگاه آزاد اسلامي و فن بازار منطقه اي استان برگزاري ميشود.


حضور واحدهاي توليدي شهركهاي صنعتي قزوين در 144 نمایشگاه داخلی و خارجی

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: در دولت تدبير و اميد با کمک این شرکت به منظور توسعه بازار و کمک به رونق تولید، واحدهاي توليدي در 144 نمایشگاه های داخلی و خارجی حضور پیدا کرده اند.


تمديد مهلت بخشودگی جرائم دیرکرد واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی قزوين

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوين گفت: جرائم دیرکرد بدهی‌های معوق واحدهاي صنعتي، صنفي ( توليدي ، توزيعي و خدماتي ) مشمول تا پايان آبان ماه امسال شامل بخشودگي مي شود.


مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي قزوين عنوان كرد: ارتباط دوسويه صنعت و دانشگاه زمينه ساز رشد اقتصادي

در راستاي همکاری های مشترک علمی، پژوهشی و فناوری و ارتباط صنعت و دانشگاه نشست مشترك مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي و رئيس دانشگاه پيام نور استان قزوين برگزار شد.


دومين تور صنعتي مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز قزوین از شهركهای صنعتی

دومين تور صنعتي مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز قزوین از چند واحد توليدي در شهرك صنعتي ليا با هدف معرفی ظرفیت‌های صنعتی استان، آشنایی با واحد‌های موفق و آشنایی با مشکلات این واحد‌ها انجام شد.


کلینیک عارضه یابی واحدهای صنعتی قزوین آماده به کار شد

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: کلینیک کسب و کار و عارضه یابی واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان آماده به کار شد.


تجلیل از 7 واحد نمونه استاندارد مستقر در شهرکهای صنعتی قزوین

در مراسم گرامیداشت روز ملی استاندارد از هفت واحد تولیدی مستقر در شهرکهای صنعتی استان بعنوان واحد نمونه استاندارد تجلیل شد.


واگذاري 72 هكتار زمين صنعتي به سرمايه گذاران در شهركهاي صنعتي استان قزوين

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: از ابتداي سالجاري تاكنون 72 هكتار از اراضي صنعتي شهركها و نواحي صنعتي به متقاضيان سرمايه گذاري واگذار شده كه نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد چشمگيري داشته است.


تجليل از سه صادرکننده نمونه شهركهاي صنعتي قزوين در روز ملي صادرات

در مراسم گراميداشت بيست و دومين سال روز ملي صادرات از سه واحد توليدي صادر كننده نمونه كشوري در سال 97 ، مستقر در شهركهاي صنعتي ليا و كاسپين تجليل شد.


89 میلیون دلار کالا از شرکت‌های مستقر در شهرک‌های صنعتی قزوین صادر شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در شش ماهه ابتداي سال 97 بالغ بر 89 میلیون دلار کالا توسط بيش از 28 واحد تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به کشورهای خارجی از طريق گمرگ استان قزوين صادر کرده‌اند


تجليل از مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي قزوين توسط انجمن صنفي روزنامه نگاران استان

در مراسم جشن نكوداشت و تجليل از روزنامه نگاران و خبرنگاران پيشكسوت از سوي انجمن صنفي رونامه نگاران استان قزوين از حميدرضا خانپور مدير عامل شركت شهرهاي صنعتي استان قزوين تجليل شد.


ظرفيتهاي صادراتي منطقه آزاد ماكو براي واحدهاي توليدي شهركهاي صنعتي قزوين

معاون صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: جلسه معرفی پتانسیل ها و ظرفیتهای صادراتی منطقه آزاد ماکو با حضور معاونین و مدیران این منطقه و تجار و تولیدکنندگان استان قزوین در محل اتاق بازرگاني و صنايع ومعادن برگزار شد.


بهره برداري از فاز دوم تصفيه خانه شهرك صنعتي كاسپين

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين : با اعتباري بالغ بر 40 ميليارد ريال فاز دوم تصفيه خانه فاضلاب شهرك صنعتي كاسپين با پيشرفيت فيزيكي 95 درصدي در حال اجرا مي باشد.


بهره برداري از فاز دوم تصفيه خانه شهرك صنعتي كاسپين

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين : با اعتباري بالغ بر 40 ميليارد ريال فاز دوم تصفيه خانه فاضلاب شهرك صنعتي كاسپين با پيشرفيت فيزيكي 95 درصدي در حال اجرا مي باشد.


بازدید مشاور امور بانوان کارآفرین سازمان صنایع کوچک از واحدهای شهرک صنعتی كاسپين وليا

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: در راستاي حمايت ازتوليدات ملي و بانوان كارآفرين مشاور امور بانوان کارآفرین سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران بهمراه سيده حميده زرآبادي نماينده مردم شريف قزوين، آبيك والبرز از 5 واحد توليدي بازديد كردند.


برگزاري جلسه شورای توسعه و تعاون بانوان کارآفرین قزوين

جلسه شورای توسعه و تعاون بانوان کارآفرین استان قزوين با حضور " پريچهر سلطانی " مشاور امور بانوان سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران،"سيده حميده زرآبادي" نماينده مردم شريف قزوين، آبيك والبرز در مجلس شوراي اسلامي، مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين و جمعی از بانوان کارآفرین شهركهاي صنعتي استان تشکیل شد.


استقرار 7 ايستگاه آتش نشاني در شهركهاي صنعتي قزوين

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: بمنظور مقابله با حوادث غیر مترقبه و آتش سوزی و ايمني و پيشگيري از وقوع حوادث احتمالي در واحدهاي صنعتي و توليدي هفت ايستگاه آتش نشاني در شهركها و نواحي صنعتي استان راه اندازي شد.


حضور 17 واحد توليدي شهركهاي صنعتي قزوين در نمايشگاه منطقه آزاد انزلي

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: در راستاي حمايت از توليد ملي و كالاي ايراني دومین نمایشگاه بین المللی کشاورزی , مواد غذایی و صنایع وابسته با رويكرد صادرات در منطقه آزاد بندر انزلي برگزار شد.


بازديد معاون رییس جمهور از نمایشگاه توانمندی صنایع كوچك در شهرك صنعتي كاسپين

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: محمد باقر نوبخت معاون رییس جمهور و رئيس برنامه وبودجه از نمایشگاه دائمي دستاوردهاي صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي قزوين و مركز خدمات فن آوري و كسب و كار در شهرك صنعتي كاسپين بازدید کرد.


يك واحد توليدي خارجي با حضور معاون رییس جمهور در شهرك صنعتي كاسپين افتتاح شد

با حضور محمد باقر نوبخت معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان برنامه و بودجه یک واحد تولیدی با سرمایه گذاری خارجی در شهرک صنعتی کاسپین قزوین مورد بهره برداری قرار گرفت.


يک واحد خارجی با حضور معاون رییس جمهور در شهرك صنعتي كاسپين افتتاح می شود

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: فردا پنجشنبه با حضور محمد باقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یک واحد تولیدی با سرمایه گذاری خارجی در شهرک کاسپین مورد بهره برداری قرار می گیرد


شهرک صنعتی کاسپین قزوین توسعه می یابد

استاندار قزوین گفت: با هدف جذب سرمایه گذاری خارجی، افزایش مساحت شهرک صنعتی کاسپین و توسعه آن در دستور کار قرار گرفته است.


انتخابات كلينيك هاي كسب و كار توسط شركت شهركهاي صنعتي قزوين برگزار شد

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: نخستين جلسه انتخابات کلینیک های کسب و کار و با حضور 21 شخصيت حقوقي و حقيقي مشاورین و نمایندگان اعضای شورای راهبری استان قزوین متشكل از استانداري، اتاق بازرگاني و سازمان صمت استان در مركز خدمات فن آوري و كسب و كار شهرك صنعتي كاسپين برگزار شد.


مجوز احداث سه ناحیه صنعتی روستایی در استان قزوین

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: مجوز احداث سه ناحیه صنعتی روستایی در استان در مرحله بررسي و اجرايي شدن است.


برنامه ريزي براي رونق اقتصادي واحدهاي جانشيني بانك ها در شهركهاي صنعتي قزوين

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت : 72 واحد توليدي و طرح صنعتي در شهركها و نواحي صنعتي در تملك و در شرف جانشيني بانكهاي عامل قرار دارند.


25 مگاوات برق در شهرک‌های صنعتی استان قزوین تولید می‌شود

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: ۸ واحد تولید کننده برق مقیاس کوچک در شهركها و نواحي صنعتي استان با ظرفیت تولید 25 مگاوات برق به بهره‌برداری رسید.


517 طرح در شهرک های صنعتی قزوین در حال احداث است

مدیرعامل شهرک های صنعتی قزوین گفت: هم اکنون 517 طرح صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در حال تخصيص زمين و ساخت قرار دارد.


53 درصد اراضی شهرکهای صنعتی استان قزوین در تاکستان قرار دارد

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی قزوین گفت: 53 درصد اراضی شهرکها و نواحی صنعتی استان به میزان 3 هزار و 446 هکتار در شهرستان تاکستان قرار دارد.


از ابتدای امسال تاکنون 70 میلیارد ریال اعتبار در شهرک های صنعتی قزوین هزینه شد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: 70 میلیارد ریال از ابتدای امسال تاکنون برای توسعه زیرساخت ها در شهرک های صنعتی استان هزینه شده است.


یک طرح عمرانی در ناحیه صنعتی اسفرورین افتتاح شد

با حضور استاندار قزوین يك پروژه عمراني در ناحیه صنعتی اسفرورین شهرستان تاکستان مورد بهره برداری قرار گرفت.


تولیدات 100 کارخانه در شهرکهای صنعتی قزوین صادرات محور است

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی قزوین گفت: تولیدات 100 کارخانه مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان صادرات محور هستند.


تور صنعتي مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز قزوین از شهركهای صنعتی استان

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: اولين تور صنعتي با حضور مدير كل، معاونين و برنامه سازان صدا و سيماي مركز قزوين از شرکت های فعال و موفق در زمینه تولید کالای مرغوب و باکیفیت ایرانی شهرک صنعتی کاسپین آغاز شد


مشوقهاي ويژه براي جذب سرمايه گذاران در ناحيه صنعتي نيكويه

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي قزوين گفت: زیر ساخت ها در ناحيه صنعتی نیکویه مهيا شده و اراضي صنعتي در حال واگذاری به سرمایه گذاران می باشد و متقاضيان سرمايه گذار مي توانند با استقرار در ناحیه صنعتی نیکویه از 13 سال معافيت مالياتي و تسهيلات ارزان قيمت سامانه كارآ استفاده كنند.


شناسايي هشت خوشه صنعتي در استان قزوين

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: خوشه هاي صنعتي بسته بندي، فرآوري محصولات انگور تاكستان، زيتون، قطعه سازي خودرو، كفش دانسفهان، محصولات شيميايي، شيريني سنتي وگليم در استان قزوين شناسايي شده است.


92 خوشه صنعتی در کشور اجرا شده است

معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی گفت: 92 خوشه صنعتی در کشور تاکنون در حال فعاليت مي باشند.


برگزاری دوره آموزشی عاملین توسعه کسب و کاركشور در استان قزوين

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: بيست و نهمين دوره آموزشی عاملین توسعه خوشه هاي کسب و کار(CDA) با حضور 36 نفر از 20 استان كشور به همت شرکت شهرک‌های صنعتی قزوين برگزار شد.


اخذ سند مالکیت تفكيكي شهرک صنعتی كاسپين2

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوين گفت: در راستاي حمايت از سرمايه گذاران اسناد تفكيكي شهرک صنعتی كاسپين 2 ( آبيك ) بعد از 12 سال صادر آماده تحويل شده است.


افتتاح دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین

با حضور استاندار قزوين، 2 واحد تولیدی در زمینه سخت افزار و نرم افزار حوزه بانکی و تجهیزات سخت افزاری کامپیوتری در شهرک صنعتي کاسپین به بهره برداری رسید.


شركت شهركهاي صنعتي قزوين بعنوان دستگاه برتر استان انتخاب شد

توسط استاندار قزوین از شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین در جشنواره شهید رجایی به عنوان دستگاه اجرایی برتردر شاخص هاي استاني تقدير شد.


افتتاح ایستگاه آتش نشانی در ناحيه صنعتي دانسفهان

به مناسبت هفته دولت ایستگاه آتش‌ نشانی ناحيه صنعتي دانسفهان با حضور معاون عمراني استاندار و فرماندار شهرستان بوئين زهرا به بهره‌ برداری رسید.


13طرح و پروژه عمراني به مناسبت هفته دولت در شهرک های صنعتی قزوین افتتاح می شود

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: به مناسبت هفته دولت ده واحد تولیدی و سه پروژه عمرانی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان به بهره برداری می رسد.


افتتاح چند طرح صنعتي در شهركهاي صنعتي قزوين

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي قزوين گفت: همزمان با سومين روز از هفته دولت سه طرح صنعتي در شهركها و نواحي صنعتي استان به بهره برداري رسيد.


افتتاح چند طرح صنعتي در شهركهاي صنعتي قزوين

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي قزوين گفت: همزمان با سومين روز از هفته دولت سه طرح صنعتي در شهركها و نواحي صنعتي استان به بهره برداري رسيد.


مهار آتش واحدمواد صنعتی مکرر در شهرک صنعتی لیا

آتش سوزی کارخانه مواد مهندسی مکرر در شهرک صنعتی لیا پس از سه ساعت با تلاش آتش نشانان و نیروهای امدادی و خدمات رسان مهار شد.


مهار آتش واحد مواد صنعتی مکرر در شهرک صنعتی لیا

آتش سوزی کارخانه مواد مهندسی مکرر در شهرک صنعتی لیا پس از سه ساعت با تلاش آتش نشانان و نیروهای امدادی و خدمات رسان مهار شد.


سرمایه گذاری درشهرک کاسپین2 ( آبيك ) نیازمند تامین آب

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: اجرایی نشدن تعدات آبفای شهری، سرمایه گذاران شهرک صنعتی کاسپین ۲ در آبیک را دلسرد کرده است.


سرمایه گذاری درشهرک کاسپین2 ( آبيك ) نیازمند تامین آب است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: اجرایی نشدن تعهدات آبفای شهری، سرمایه گذاران شهرک صنعتی کاسپین ۲ در آبیک را دلسرد کرده است.


2 هزار میلیارد ریال در شهرک های صنعتی قزوین سرمایه گذاری می شود

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: با عقد 55 قرارداد جدید طی سال جاری با متقاضیان ایجاد واحدهای تولیدی، 2 هزار میلیارد ریال در شهرک ها و نواحی صنعتی استان سرمایه گذاری می شود.


پیام استاندار قزوين بمناسبت روز ملي حمايت از صنايع كوچك

استاندار قزوین با صدور پیامی فرارسیدن ۲۱ مرداد ماه روز ملی حمایت از صنایع کوچک را تبریک گفت


۴۳ میلیارد تومان درایجاد زیرساخت شهرک های صنعتی قزوین هزینه میشود

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: در سال جاری ۴۳ میلیارد تومان برای ایجاد زیرساخت های آب، برق، گاز و مخابرات و تصفیه خانه در شهرک های صنعتی استان هزینه می شود.


دستوالعمل بخشودگي بدهي واحدهاي صنعتي در شهركها ي صنعتي قزوين

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي قزوين گفت : در راستاي رفع موانع توليد ، ايجاد انگيزه و افزايش سرمايه گذاري، رونق توليدي واشتغالزايي هر چه بيشتر و اعطاي مشوقات به واحدهاي صنعتي، صنفي ( توليدي ، توزيعي و خدماتي ) مستقر در شهركها و نواحي صنعتي دستور العمل بخشودگی جرائم دیرکرد بدهی‌های معوق ابلاغ شد.


برگزاري بزرگترين نمايشگاه توانمنديهاي صنايع كوچك ایران با حضور 44 واحد صنعتي از استان قزوين

مدير عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان قزوين گفت: اولین نمایشگاه بزرگ صنایع کوچک ایران با هدف حمايت از محصولات ايراني، تسهیل فرصت های زنجیره تامین بازار از طریق نمایش محصولات و خدمات، نشست های تجاری B 2 B و با حضور 44 واحد صنعتي برتر مستقر در شهركها و نواحي صنعتي استان برگزار خواهد شد.


با حضور معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران رونمایی شد: سامانه «سککوک»(سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار)

با حضور معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران رونمایی شد: سامانه «سککوک»(سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار)


در مراسم امضاي تفاهم نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران دانشگاه فنی و حرفه ای تاكيد شد: ايجاد بسترهاي لازم براي توسعه فضای کسب و کار و استارت آپ¬ها

در مراسم امضاي تفاهم نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران دانشگاه فنی و حرفه¬ای مطرح شد: ايجاد بسترهاي لازم براي توسعه فضای کسب و کار و استارت آپ¬ها


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک درهمایش روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای خبرداد: تربیت نیروی تخصصی مورد نیاز بخش صنعت با همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای

مديرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران یگانه راهکار خروج از بن‌بست در وضعيت اشتغال را تمركز بر روي کارآفرینی جوانان متعهد و ماهر برشمرد و گفت: با همكاري دانشگاه فني و حرفه اي نيروهاي متخصص را تربيت و جواناني كارآفرين وارد بخش صنعت خواهيم كرد.
افتتاح بیستمین نمایشگاه بين المللي کیف و کفش تبریز با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک مطرح کرد: حمایت از بازارهای صادراتی کیف و کفش ایران


مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد: تدوين پيش نويس لايحه حمايت از فعاليت شركت هاي مديريت صادرات

مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد:تدوين پيش نويس لايحه حمايت از فعاليت شركت هاي مديريت صادرات


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک خبرداد: برگزاری بزرگترین نمایشگاه واحدهای تولیدی در ۲۱ مردادماه سال جاری« روز حمايت از صنايع كوچك »

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرک های صنعتی ایران در آيين تجليل از صنعتگران برتر استان گيلان به مناسبت گراميداشت روز صنعت،معدن وتجارت از برگزاری بزرگترین نمایشگاه واحدهای تولیدی در ۲۱ مردادماه سال جاری، روز حمايت از صنايع كوچك خبر داد.


دوره آموزشی tredmap ( نقشه تجاري ) توسط شركت شهركهاي صنعتي قزوين برگزار شد

معاون صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: در راستاي توانمند نمودن واحدهاي صنعتي در امر صادرات و جهت آشنايي هرچه بيشتر با سامانه tredmap و ابزار تحليل بازار يك دوره آموزشي توسط شركت شهركهاي صنعتي استان قزوین برگزار شد.


50 میلیون دلار کالا از شرکت‌های مستقر در شهرک‌های صنعتی قزوین صادر شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در سه ماهه ابتداي سال 97 بالغ بر 50 میلیون دلار کالا توسط بيش از 25 واحد تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به کشورهای خارجی از طريق گمرگ استان قزوين صادر کرده‌اند.


معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت در جلسه شورای راهبری طرح توسعه صنعت پوشاک خبرداد : اختصاص100 میلیارد ریال یارانه به طرح ملی توسعه صنعت پوشاک در هراستان

معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت در جلسه شورای راهبری طرح توسعه صنعت پوشاک : اختصاص100 میلیارد ریال یارانه به طرح ملی توسعه صنعت پوشاک در هراستان صورت بلاعوض


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران خبرداد: راه اندازي مجدد201 واحد صنعتی در کشور طي سه ماه اخير

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: با اقدام های انجام شده توسط دولت، طی سه ماه گذشته 201 واحد صنعتی تعطیل شده در کشور به طور مجدد راه اندازی شد.در آستانه فرارسيدن 21مرداد، روز حمايت از صنايع كوچك برگزار مي شود: نمايشگاه صنايع كوچك ايران با حضور بيش از 1000واحد صنعتي

در آستانه فرارسيدن 21مرداد ، روز حمايت از صنايع كوچك برگزار مي شود: نمايشگاه صنايع كوچك ايران با حضور بيش از 700واحد صنعتي


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک: سود تسهیلات صنایع کوچک هشت درصد کم می شود

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک :سود تسهیلات صنایع کوچک هشت درصد کم می شود


معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك تاكيد كرد:حفظ واحدهای تولیدی اولویت وزارت صنعت است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرک های صنعتی کشور گفت: این سازمان حفظ واحدهای تولیدی موجود کشور را در اولویت برنامه های خود قرار داده است.


مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد: اعطاي يارانه سود تسهيلات بانكي از محل اعتبارات منابع داخلي به طرح ملي پوشاك/ شناسایی و معرفی سرمایه‌گذاران روستایی برای تولید پوشاک

مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد:اعطاي يارانه سود تسهيلات بانكي از محل اعتبارات منابع داخلي به طرح ملي پوشاك /شناسایی و معرفی سرمایه‌گذاران روستایی برای تولید پوشاک


رحماني معاون وزيرصنعت ، معدن وتجارت : طرح تکمیل زنجیره صنایع معدنی در سال جاری در کشور اجرا می شود

معاون وزيردرامور توليد و معاون طرح و برنامه وزارت صنعت ،معدن و تجارت اعلام كرد: طرح تكميل زنجيره صنايع معدني در سال جاري در كشور اجرا مي گردد.


مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در نشست بررسي روند اجراي پروژه شناسايي ظرفيت هاي توليد ملي تاكيد كرد: افزايش اشتغال پايدار و GDP كشور با حمايت از صنايع كوچك وواحدهاي صنعتي دانش بنيان

معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در نشست بررسي روند اجراي پروژه شناسايي ظرفيت هاي توليد ملي اعلام كرد: حمايت از صنايع كوچك و واحدهاي صنعتي دانش بنيان در بازه اي زماني كوتاهي مي توان شاهد افزايش اشتغال پايدار در كشور بود.


مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در بازديد از واحدهاي صنعتي شهرك صنعتي راوند كاشان تاكيد كرد: پرداخت تسهيلات ويژه به صنعتگران

در بازديد معاون‌ وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران از شهرك صنعتي راوند كاشان بر پرداخت تسهيلات ويژه به صنعتگران تاكيد شد.