بازگشت 23 واحد صنعتی راکد به چرخه تولید در شهركها و نواحی صنعتي استان قزوين

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: از ابتداي سالجاري تاكنون با شناسایی بالغ بر 400 واحد تولیدی و خدماتي بهره بردار و طرحهاي صنعتي راكد، 23 واحد بهره بردار و طرح صنعتي در مرحله ساخت و ساز با اشتغال 173 نفر مجددا راه‌اندازی شدند و به چرخه تولید و فعالیت اقتصادی بازگشتند.


سیاست دولت از "شتاب در رشد و توسعه" به "تاب آوری" تغییر کرده است/ بخش صنعت کشور در دوره کرونا درخشید/ در دولت تدبیر و امید ۳.۵ میلیون شغل ایجاد شد

اسحاق جهانگیری با اشاره به جنگ اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه، غیرانسانی و غیرقانونی آمریکا علیه دولت و ملت ایران گفت: در شرایط کنونی، صادر کنندگان کالا و کسانی که درپی تأمین کالا‌های مورد نیاز کشور از خارج هستند، در خط مقدم جنگ اقتصادی قرار دارند و باید از کسانی که به‌طور سالم در این فضا فعالیت می‌کنند، دفاع کرد.


توسعه ۳۰۰ هکتاری شهرک صنعتی کاسپین

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: مصوبه الحاق ۳۰۰ هکتار از اراضي شرق شهرك صنعتي كاسپين، با توجه به تقاضاي سرمایه گذاران تا پایان امسال اجرایی می‌شود.


زمینه جذب سرمایه‌گذار در ۱۷۰۰ هکتار از شهرک‌های صنعتی قزوین فراهم شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: با ایجاد زیرساخت‌های لازم از جمله شبکه برق، آب و گاز، زمینه جذب سرمایه‌گذار در ۱۷۰۰هکتار از شهرک‌های صنعتی استان فراهم شده است.


امید پشت چرخ دنده‌ها نهفته است

گفت‌وگو با حسین مدرس‌ خیابانی


جدید

فراخوان: آگهي فراخوان شناسايي عامل توسعه خوشه كسب و كار

آگهي فراخوان شناسايي عامل توسعه خوشه كسب و كار شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين د ....جدید

عمليات احداث سردرب ورودي شهرك صنعتي ليا

شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين