بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
همایش برترین شرکتهای ایرانی برگزار شد

همایش برترین شرکتهای ایران (TOPEX) 22 با حضور جمعی از مقامات و مدیران ارشد صنعت ، معدن و تجارت کشور و با حمایت معنوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و 20 نهاد ، سازمان و تشکل دیگر در تهران  برگزار شد.

بکارگیری مفاهیم مرتبط با کار آفرینی ، تولید ملی و بهره وری از این مفاهیم در کتب درسی مدارس و دانشگاهها ، اشاعه هر چه بیشر فرهنگ  تکریم صنعت ، صنعتگر و  تولید ملی  در میان عموم مردم از طریق گسترش فرهنگ مصرف کالا و خدمات ایرانی از جمله موضوعات مورد بحث در این همایش بود.

سخنرانان این همایش با تاکید بر منویات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی از خدمات صنعتگران تجلیل و تاکید کردند صنعتگران قشری هستند که در جامعه اقتصاد مقاومتی واقعی را نمایان ساخته اند این درحالی است که استکبار جهانی سعی در فلج کردن اقتصاد ایران را داشته است.

ایجاد واحدهای صنعتی در اتحادیه ها و تشکلهای صنعتی جهت جمع آوری نیازهای فناورانه بنگاهها، آمادگی مرکز برای کمک به تامین این نیازها از طریق مراکز علمی و فناوری داخلی، توسعه همکاریهای فناورانه بنگاههای داخلی از طریق سفارتخانه ها و رایزنان فناوری و توسعه دیپلماسی فناوری، کمک به توسعه صادرات محصولات فناورانه، کمک به تدوین و تصویب و اصلاح اسناد و قوانین فرادستی موثر در توسعه شرکتهای دانش بنیان از راه حلهای پیشنهادی در این همایش برای برطرف کردن مشکلات بخش صنعت بود.

در پایان این مراسم از 30 شرکت برتر صنعت ، معدن و تجارت کشوردر سال 1391 تجلیل شده و تندیس و لوح شرکت برتر به آنها اهدا شد.

   1391/9/12

Rating: 4.8/10 ( 12 )
Share