بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
نیروهای آموزش دیده امروز؛ صاحبان تفکر آینده هستند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: آموزش نقش مهم و استراتژیک در توسعه و پیشرفت فعالیت های واحدهای صنعتی و تولیدی دارد و هدف ما توسعه کسب و کار صاحبان صنایع با استفاده از نیروهای آموزش دیده است زیرا در آینده آنها هستند که صاحب فکر و اندیشه در عرصه صنعت خواهند بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی،"مسعود مهدی زاده مقدم" با همراهی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان و جمعی از اعضا انجمن تولیدکنندگان کفش مشهد ضمن بازدید از بخش های مختلف کارگاه آموزش تخصصی چرم و کفش مرکز آموزش فنی و حرفه ای، گفت: امروزه داشتن دانش و مهارت لازم باید در کنار هم قرار بگیرند و هردو برای ورود به بازار کار ملزم بوده و به طور حتم برخورداری از مهارت های فنی و داشتن توان انجام کار جزو مولفه های مهم در بحث جذب موثر است.

وی افزود: مراکز فنی و حرفه ای بازوان محرک ارتقا در واحدهای صنعتی هستند و واحدها باید برای نیروی انسانی خود از آموزش دیدگان استفاده کنند زیرا افرادی که در آموزشگاه های فنی و حرفه ای مهارت می بینند کیفیت، بهره وری، ایمنی و مهارت آنها کاملاً نمایان است.

مهدی زاده مقدم عنوان کرد: اهمیت پرورش سرمایه های فکری در راستای ارتقاء دانش افراد و تلاش برای استفاده در جهت رفع موانع اساسی که پیشرفت واحدهای صنعتی را دچار مسئله ای می کند بسیار موثر و مفید است.

وی تأکید کرد: برای کارکنان واحدهای شهرک‌ها و نواحی صنعتی در حوزه های مختلف، آموزش های نوین ارائه شده و برگزاری دوره ها برای آنها در همین راستا و باتوجه به نیاز سنجی صورت گرفته طبق برنامه ریزی نیز همچنان ادامه دارد.

مهدی زاده مقدم بیان کرد: واحدهای صنعتی اگر می خواهند صادرات بیشتر و اثر بخشی داشته باشند باید فرهنگ آموزش را که لازمه ورود به بازارهای صادراتی است برای نیروهای خود جدی بگیرند زیرا استفاده از نیروهای متخصص و ماهر در کیفیت کالاهای آنها تاثیرگذار و در روند ورود کالا به بازارجهانی تاثیر فراوانی دارد.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: یکی ازاولویت های اصلی و مهم این شرکت حمایت از صنایع خرد، کوچک و متوسط است زیرا بیشترین تاثیر را بر تولید و اشتغال دارند بنابراین رشد و رونق این صنایع از اهمیت زیادی برخوردار است.

در پایان گفتنی است بازدید بخش های مختلف کارگاه ها مورد بررسی و ارزیابی حاضرین قرار گرفته و سوالاتی در خصوص نحوه آموزش، مخاطبان و میزان اشتغال کارآموزان مطرح شد.

   1396/10/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share