بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
شرکت شهرک‌های صنعتی تهران برگزار کرد: دوره آموزشی پرسش و پاسخ در شرایط عمومی پیمان

معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت شهرک‌های صنعتی تهران از برگزاری دوره آموزشی " پرسش و پاسخ در شرایط عمومی پیمان" در این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی تهران،"بهاره حاجی زاده "با اعلام این خبر اظهار داشت: در این دوره شرکت کنندگان با سیر تکامل پروژه های عمرانی، آشنایی با شرایط عمومی پیمان، شناخت انواع قراردادهای اجرایی،‌شناخت انواع قرارداد های مالی و انتخاب PDS ها آشنا شدند.

وی ادامه داد، این دوره آموزشی شش روزه با حضور 20 نفر از مدیران، کارشناسان معاونت فنی دفتر مرکزی توسط واحد آموزش معاونت توسعه مدیریت و منابع با همکاری گروه مطالعات نظام پیمانکاری در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.

حاجی زاده تصریح کرد: هدف از برگزاری این دوره آموزشی،آشنایی با شناخت طرفهای درگیر در پروژه، انواع قراردادها، شرایط عمومی پیمانهای مختلف (دوعاملی،‌سه عاملی)، اسناد بالادستی و آیین نامه های اجرایی در حوزه های پیمان می باشد.

همچنین در این دوره نیز مباحثی نظیر ادعا در قراردادها ، مهندسی ارزش در قراردادها، و آیین نامه های مرتبط با صورت کارکردها به‌صورت کامل تشریح و به سئوالات مطرح شده پاسخ داده شد.

گفتنی است، در پایان این دوره به شرکت کنندگان گواهینامه آموزشی از سوی گروه مطالعات نظام پیمانکاری اعطاء می گردد.

   1396/10/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share